Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19201
  • 55462
  • 750

Zatrzymane chwile

@Anonim sie rozumie panie Jenerale Emotikon: Bardzo szczęśliwy oto mój obraz po ostatnich kilku dniach:

 

ketra_general.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Imponujący wynik masz @ketrasaArtur , tym bardziej że krótko na forum jesteś, szacunek 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19201
  • 55462
  • 750

Zatrzymane chwile

@Anonim takie osiągi można zdobyć tylko dzięki użytkownikom NO. Sam tego nigdy bym, nie dokonał. Za trzy dni będzie mój drugi miesiąc Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Gratuluję @ketrasaArtur  szlifów generalskich Emotikon: Szczęśliwy Może to głupio zabrzmi, ale "sztabowców" to Zespół NO docenia, a "szkoły podoficerskie" to gdzie? Co myślicie, że to "mięcho armatnie" Emotikon: Mrugający Najpierw wkładają im skafandry kosmiczne i testują na całkiem "zielonych ufoludkach" lądowanie. Udane, albo z problemami. A gdzie szkolenia? Pamiętam, że dla mnie to też był, i nadal tak twierdzę, że jest to poligon doświadczalny Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19201
  • 55462
  • 750

Zatrzymane chwile

@Anonim dzięki, dzięki panie Jenerale. Ja odbyłem szkolenie expresowo, jak zresztą widać. Jentelegencji nie bierą do wojska Emotikon: Bardzo szczęśliwy natomiast stopnie nadają Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , za moich czasów brali studenciaków. To byli sorowcy, ale w wojsku niektórzy dali się poznać jako mało inteligentne tłuki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19201
  • 55462
  • 750

Zatrzymane chwile

@Anonim  w trakcie mojej edukacji właśnie się sytuacja zmieniła i już po studiach do wojska się nie szło. Najpierw każdy na komisji kombinował, aby nie pójść do woja, potem było szkoda, że już nie biorą. Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , ale chwalili się że byli w marynarce...z podszewką...ubrani na świąteczne wypady Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zatrzymane chwile

A teraz do WOT'u pchają się wszyscy: duzi, mali, grubi, chudzi... Normalnie wojsko patchworkowe 😉 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur z Twojej wypowiedzi wnioskuje ze obaj chyba z podobnego rocznika jestesmy. I zostala tylko na pamiatke ksiazeczka SIŁY ZBROJNE RP z wbitym przeniesieniem do rezerwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy