Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyloguj z Nasz Orange


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1462
  • 6345
  • 43

Wyloguj z Nasz Orange

+1 za pomysł. 

Facebooki, Twittery, Instagramy itd nie wylogowują. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12 , ja pilnuję sobie, by po kliknięciu w podlinkowaną stronę Orange z jakąkolwiek ofertą, to drugie okno nie trzymało także sesji od strony www.orange.pl. Najpierw czyszczę ciasteczka i daję wstecz. Sprawdź sobie, bo to działa. Jak klikniesz potem w pomarańczową kostkę z lewej strony, to po prawej nie będziesz widziała zalogowanego konta Mój Orange, a ikonkę wylogowania. Ale Ty jeszcze nie masz konta, bo tak przynajmniej zrozumiałem z tym ID. To taka porada na przyszłość. Samo wylogowanie z NO wystarczy najpierw wyczyścić całą historię. Mówię o webowym testowaniu u mnie, by nie było sesji trzymającej. Sama dojdziesz do tego, a ciasteczka piec swoje. Te są z zakalcami😊 Od samego początku😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Wyloguj z Nasz Orange

Niestety, mam konto w MO, ale dotyczące starej Umowy. Nowego konta nie założę, bo nie mam tego nowego ID-Neo.

A ciasteczka - niektóre z nich są smaczne (w sensie: przydatne mi). I zgadzam się - swoje własne są najsmaczniejsze, jeśli się udadzą.

 

Wstawiłam swój pomysł do pieczenia w 'Pomysłach'. Może się kiedyś ładnie upiecze...

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12, pomysł poparłem. A tak sobie myślę, że skoro masz stare konto MO, to może "przeprocesują" Ci nową umowę w systemach i starymi danymi się zalogujesz. Może systemy przemielą nowe dane i uzyskasz dostęp do danych z nowej umowy? Bezsensem byłoby mieć dwa konta. Mnie po przenosinach do NMO tak zrobili, że systemy zbaraniały i mam dwa konta, a przełączenie na drugie nie reaguje. Też będę to wyjaśniał.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12 pomysł poparty. Mam nadzieję, że jako następne zadanie będzie poprawienie logowania, wylogowania z NO.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Wyloguj z Nasz Orange

Po dzisiejszych moich logowaniach i wylogowaniach na forum NO mogę stwierdzić, że te procedury działają wreszcie poprawnie.

Więc problem uznałabym za rozwiązany, ale jeszcze poczekam z tym uznaniem....

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12 , jak chcesz mieć 100% pewności, że naprawdę jesteś wylogowana, to zobacz reakcję po wylogowaniu.Ela.JPG