Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rocznice powstania marek Centertel, IDEA i Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Rocznice powstania marek Centertel, IDEA i Orange

@byczyn_86 Za dobrze by było. Kilka starych modeli mam. Moje ulubione marki to Nokia bez Lumia, bo to już kwas, oraz Samsungi, smartfony i trablety + ostatnio lenovo, bo szajsung już zaprzestaje produkcji. No i reaktywowany Nokia 8110 (popularny banan) w nowej wersji Emotikon: Mrugający

Często używam jeszcze do tej pory nokia 1600. Uważam za go za najlepszy telefon do trudnych warunków Emotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Rocznice powstania marek Centertel, IDEA i Orange

@ketrasaArtur  te czarne simy to z  którego roku bo ja pierwszy raz takie widzę (zdjęcie 1 i 2) pewnie sprzed 2005 roku, bo ja miałem żółtą taką jak na zdjęcie nr 3 ?

ps. niezła kolekcja Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Rocznice powstania marek Centertel, IDEA i Orange

@marcin78 tak jak napisałeś, prepaidy miały właśnie żółtą kartę SIM, natomiast ta czarna to umowa podpisywana chyba w 2003 lub 2004 na Idea MIX. Wtedy jeszcze do podpisanej umowy dołączane były telefony w cenie abonamentu lub za niewielką opłatą początkową. Przy podpisaniu dostałem wtedy telefon Nokia 3510i.

Kolekcja teraz jeszcze mi się powiększyła, bo obecnie dokładam jeszcze zagraniczne karty SIM. Podczas wyjazdów zagranicznych fajnie jest sprawdzić jak inne sieci komórkowe działają poza krajem Emotikon: Mrugający

W kraju jeszcze też sporo kart SIM można nazbierać od wirtualnych operatorów, jak i sprawdzić ich usługi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Operator_wirtualny