Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1945
  • 3841
  • 58

Pogaduchy 2.0

Cześć. Mamy niestety awarię portalu orange i przez to niektóre funkcjonalności nie działają. Mogą być problemy z czatem, czy logowaniem do Mój Orange. Przez to możecie mieć problemy z logowaniem również do Nasz Orange. Rozwiązanie będzie około 11:00. Wybaczcie trudności.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7205
  • 11555
  • 209

Pogaduchy 2.0

Na stronach orange.pl oraz nasz.orange.pl nie zauważyłem jakiś problemów, poza stronami blog.orange.pl oraz cert.orange.pl. Na wszelki wypadek nie zamierzam się wylogowywać z NO 😉

Dzięki @Wojciech za info i wyjaśnienie dzisiejszych porannych błędów 🚧

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Wojciech, to przy okazji sobie sprawdźcie przycisk forum Wyloguj. Jedno kliknięcie w Edge i dalej jestem zalogowany.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1945
  • 3841
  • 58

Pogaduchy 2.0

To nie tylko w Edge, ale już wcześniej zauważyłem. Problem zgłoszony, ale to ten z dołu listy i musi poczekać.

Highlighted

Poziom 30, Ekspert
  • 1359
  • 3182
  • 75

Pogaduchy 2.0

Witam😉 to jak jest awaria to ja ide spac😜 przegladam szybko forum i po nocce hop do lozka😁P. S. Jak wstane to juz bedzie po awarii

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7205
  • 11555
  • 209

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 już po awarii. Około godziny 10-tej została usunięta 😉

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 256
  • 680
  • 9

Pogaduchy 2.0

@Wojciech co do błędów, przy dodawaniu nowego pytania zauważyłam, że dodawanie emotikon z paska sprawia, że nie można go opublikować. Przy dodawaniu komentarzy problem nie występuje.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1945
  • 3841
  • 58

Pogaduchy 2.0

Coś się dzieje jak chcesz opublikować? Jakiś błąd? Na telefonie, czy na komputerze?

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 256
  • 680
  • 9

Pogaduchy 2.0

na komputerze. wyskakuje błąd na czerwono, że nie wszystkie pola są wypełnione prawidłowo, ale nie zaznacza okna. jak usunęłam emotikonę, to od razu dało się opublikować 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1945
  • 3841
  • 58

Pogaduchy 2.0

Czy po prawej stronie miałaś wybraną jedną z opcji pod "Czego dotyczy Twoje pytanie?"? Bez tego się nie opublikuje temat.