Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca

Można wszystkiego się spodziewać. Zakładam, że nie zapomniany zostanie FLEX. Ostatnio jakoś mało promocji wpadało na FLEX-a.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca

@ketrasaArtur  Nie podoba mi się Flex tylko dlatego że dziwnie traktuja użytkowników co by się stało gdyby uzytkownikom zostały plany za 25 zł Ci sa np od samego początku a nie przerzucać ludzi do 30 zł wymuszają na Tobie podwyżki rozumiem to że wszystko drożeje ale uważam jednak że taka zmiana to strzzał w kolano...Tym bardziej że działa juz migracja z Flex na oferte na kartę...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca

@Luki9 a ja się aż tak nie dziwię. Nie tak dawno było wygaszanie archiwalnych ofert Orange Love. Zresztą nikt na nikim nie wymusza. To przecież nie żadna umowa terminowa. Informują o zmianie. Jak komuś nie odpowiada to zawsze może zmienić sieć  czy oferta na kartę. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca

Ja tam nie narzekam na FLEX (dał promocję 555zł) i sporo kasy w polecaj i zarabiaj.

Tak samo w Orange na kartę, sporo bonusów jest i trzeba tylko umieć z nich skorzystać.

Promocja na 25 Lecie będzie, trzeba tylko poczekać.

@Luki9 nie musisz o FLEX pisać, jak cię ta oferta nie interesuje, bo mnie to już nuży, te czytanie jaki to FLEX zły, mi pasuje i wygodnie się go obsługuje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca

W ramach 25 lecia tym co wygodnie się obsługuje powinni dostać kolejną podwyżkę wszak wygoda kosztuje 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

25-lecie Orange (Idea) już 1 marca


@xethnapisał(-a)

W ramach 25 lecia tym co wygodnie się obsługuje powinni dostać kolejną podwyżkę wszak wygoda kosztuje 😉


Mi to nie przeszkadza, mogę słono płacić, ale wątpię że ty to zaakceptujesz, lekko piszesz, ale to ironia tylko 😉

Może być bez limitu wszystko za 250zł, na 25 Lecie 😄