Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

promocja 4800GB + bez limitu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 363
  • 1

promocja 4800GB + bez limitu

Czyli nie przepadną jak będzie zachowana ciągłość usługi NL? Sądziłem, że tak to działa wyłącznie dla bonusu GB z doładowań, że tylko on się kumuluje i nie przepada przy ciągłości NL.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

promocja 4800GB + bez limitu

@shevchenko_1987 w obu przegródkach GB jest czas na odzyskanie GB. Jeżeli na czas nie doładujesz konta, to chyba do miesiąca masz czas na odzyskanie GB. Wystarczy ponownie konto doładować.

W przypadku jeśli nie będzie ciągłości aktywnego pakietu bez limitu, to masz czas miesiąc na odzyskanie GB. Wystarczy aktywować pakiet bez limitu.

Osobiście wolę zachować ciągłość, więc nigdy nie sprawdzałem możliwości odzyskania GB.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 363
  • 1

promocja 4800GB + bez limitu

Dla porządku i potomnych:

 

1) Przechodzę z Flex do Free.

 

2) Doładowuję konto za 35 zł.

 

3) Dostaję bonus 17,5 GB (+10 GB za doładowanie online) - To jest przegródka #1 - Bonusowa za doładowania.

 

4) Odpalam w MO cykliczną usługę NL za 35 zł i dostaję 50 GB - To jest przegródka #2 - Za NL.

 

5) Uruchamiam promocję 4800 GB i w przypadku cyklicznych doładowań oraz kontynuacji NL dostaję 12 m-c x 400 GB - Wpada do przedróki #2.

 

Rozumiem, że obie te przegródki podlegają kumulacji i GB nie przepadają po spełnieniu ww. warunków? Tj. dopóki na konto będzie wpadać cyklicznie doładowanie oraz aktywny będzie NL?

 

Wcześniej gdzieś wyczytałem, że kumulowane są wyłącznie środki z bonusowych doładowań, a te z pakietu NL przepadają, dlatego wolę się upewnić 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

promocja 4800GB + bez limitu

@shevchenko_1987 tak jest , jak napisałeś w punktach. GB z przegródki #1 i #2 nie przepadają i sumują się. Sumują się GB do UE z przegródki #2.