Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

karta sim 4g lte


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

karta sim 4g lte

Witam. Chciałabym zapytać jak aktywować karte sim 4g lte w telefonie. To znaczy chcę aby to mój telefon był routerem. Na stronie orange sa filmiki jak to zrobić ale wszędzie karta ta wkladana jest do routera. Bardzo dziękuję za pomoc.

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55408
  • 749

karta sim 4g lte

@Gosia44 tak samo aktywujesz jak w routerze. Wkładasz do telefonu, uruchamiasz telefon. Karta SIM pobiera ustawienia, ustawia konfigurację w telefonie i korzystasz. Lokalizacja dodawana jest automatycznie.

Uważam, że telefon jest nie bardzo dobrym rozwiązaniem do udostępniania internetu dla innych urządzeń. Bardzo szybko rozładowuje się wtedy bateria, mocno się telefon nagrzewa, a po kilku miesiącach nie będzie nadawał się do użytku. Lepiej zainwestować trochę kasy w używany router stacjonarny.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10700
  • 94

karta sim 4g lte

Cześć @Gosia44 

Przesyłam Ci linka do Poradnika Orange na temat  Jak udostępnić internet przez telefon – poradnik dla początkujących https://www.orange.pl/poradnik/twoj-internet/jak-udostepnic-internet-przez-telefon-poradnik-dla-pocz...

Udostępnienie internetu przez telefon  jest możliwe na trzy sposoby:

1) Hotspot WI-FI

2) Bluetooth

3) USB

Jeśli wybierzesz z któryś z tych sposobów to wtedy Twój telefon będzie wtedy routerem

Więcej informacji w powyższym linku

Pozdrawiam 🙂