Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@Anonim  jest jednak inny powód by trzymać się prepaid Orange, zasięg sieci, nie wszędzie jest konkurencja, według mnie prepaid w Orange nadal jest atrakcyjny, nie narzekam, z tego co zniknie nie korzystałem nigdy 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Jarek twój post jest dla mnie niepokojący. Coś się kręci w sprawie skarbonki, skoro tak piszesz Emotikon: sfrustrowany


A powiedz Ty mi @ketrasaArtur  w którym  banku ( to tylko porównanie )  dają taki wielki procent od wpłaty na ten przykład 10 złotych Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Rzeczywiście masz rację 🙂 pomyliło mi się w czytaniu regulaminu 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Dzięki @Jarek  za informację 🙂

Chyba nie będę jeszcze przelewała - poczekam na rozwój sytuacji 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@wscieklaewka tu masz całe info o skarbonce:

https://www.orange.pl/view/skarbonka

Nie spotkałem nigdzie więcej, tylko w Orange możliwość zyskania sporych środków na usługi od wpłaty Emotikon: Mrugający

Osobiście korzystam z tej usługi i  nie chcę, aby coś się z nią stało niedobrego Emotikon: sfrustrowany


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Znam to @ketrasaArtur od dawna, ale dobrze że zamieściłeś linka 🙂

Ja kochać skarbonkę Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@Anonimnapisał(-a)

Jeszcze trochę i jedna Firma oferująca pakiety za 3 za 9 i za 25 zł będzie miala lepsza ofertę 



Ja właśnie za miesiąc przechodzę do tej Firmy, 300minut i 300smsów za 9zł to jest to co klient powinien otrzymać od szanującego się operatora


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@AdamWozus o jakiej ofercie piszesz za 9 PLN, bo nie znam takiej, chyba, że jakaś archiwalna.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

A Fiolet ich nie przejął?

Pakiet jest za 9 zł jest (300'+300SMS+1GB) nowi maja dodatkowo 10G


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@ketrasaArturnapisał(-a)

@AdamWozus o jakiej ofercie piszesz za 9 PLN, bo nie znam takiej, chyba, że jakaś archiwalna.


Virgin ma taki pakiet. Za 9zł 1gb internetu, 300 minut i 300smsów. I do tego rok ważności konta. Trochę mi będzie brakowało skarbonki i ponad 10 letniego stażu w Orange. Ale źle mnie traktują jako stałego klienta, to czemu mam z nimi zostać