Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zacinanie połączenia z internetem.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zacinanie połączenia z internetem.

Witam. Czy w chwili obecnej operator prowadzi jakiekolwiek prace serwisowe? Od dłuższego czasu mój zasięg sieci co chwilę zamienia się z LTE na 3G, przy czym usługi internetu całkowicie tracąc połączenie..

 

Wszystko mam jak powinno, aby internet działał, a co pewien czas występują u mnie 5-10-cio minutowe zawisy internetu.. 

 

Jeżeli zna ktoś przyczynę, przez którą takie okoliczności mogą być przyczyną  po mojej stronie, bardzo proszę o podpowiedzi. 

 

Nie jest to odosobniony przypadek dzisiejszego dnia. Problem sporadycznie występował wcześniej, dotychczas zaobserwowałem występowanie w godzinach nocnych.

 

 

Screenshot_20220906_030503.jpg

 

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zacinanie połączenia z internetem.

@Raxekm nie ma podanych dokładniejszych informacji, choćby lokalizację nadajnika, aby cokolwiek podpowiedzieć.

Przyczyn może być wiele, które powodują utrudnienia w dostępie do usług mobilnych, np. awaria nadajnika, prace konserwacyjne, modernizacja nadajnika, zakłócanie spowodowane używaniem nielegalnych wzmacniaczy, odległość od nadajnika, ukształtowanie terenu itp.

Anonim

Nie dotyczy

Zacinanie połączenia z internetem.

@Raxekm  z pierwszego posta wnioskuję, że masz 3G Dane Mobilne, coś nie tak z BTS lub sygnałem LTE, zgłoś to poprzez czat czy telefon do Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Zacinanie połączenia z internetem.

Rozładowywanie baterii do 15% nie jest dobrym pomysłem 🤔