Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na internet


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 69
  • 0

Więcej czasu na internet

Chciałbym się zapytać jak ta usługa działa w praktyce - czy działa to na zasadzie "świętego spokoju" na rok z jakimikolwiek pakietami jakie mamy i będziemy mieć?

Czy też tworzą się oddzielne subkonta - z ilością GB jaką mieliśmy w momencie aktywacji, a reszta jakie zdobędziemy w przyszłości (ale w trakcie trwania usługi) ma standardowe ważności?

 

Przykładowo: mam 100GB z ważnością 30 dni - włączam usługę i mam je na rok, ale jak 65 dni później doładowuję konto za 5zł (wpada mi 2,5GB) i tracą one standardowo ważność za 2dni?

Czy może te 2,5GB jest doliczona do puli i mam 300dni na wykorzystanie tych 2,5GB?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Więcej czasu na internet

@qwoot więcej czasu na internet przedłuża GB otrzymane z doładowań oraz GB na start przy uruchomieniu startera. Jak doładujesz konto i wpadnie 2,5 GB, to doliczane jest dobrej puli, ale brany jest pod uwagę dłuższy czas, więc nie zmieni się ważność. Zostanie na rok 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1590
  • 5432
  • 59

Więcej czasu na internet

@qwootMasz dwie usługi przedłużające GB z rożnych przegródek, według kolejności schodzenia:

 

901 - GB okazyjne gole; 100GB, 10 GB za EKO doładowanie poza OFNK  przedłuża usługa:

Więcej czasu na promocyjne gigabajty 

 

411 - GB z doładowań, 6 GB na Start, 10 GB za EKO doładowanie w OFNK  przedłuża usługa:

Więcej czasu na Internet 

Praktycznie to korzystanie i spełnianie co 31 dni warunków z promocji 300GB do otrzymania kolejnej paczki 25GB zapewnia ważność środków na 411 przez rok.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 69
  • 0

Więcej czasu na internet

Czyli po aktywacji "więcej czasu na internet", gdy w późniejszym okresie czasu otrzymam jakikolwiek bonus GB, którego wartość jest standardowo krótsza niż okres czasu usługi "więcej czasu na internet" - to ważność ów bonusu jest wydłużana do puli "więcej czasu na internet" tak? Mam nadzieję, że tak...

 

Takie coś było by bardzo wygodne dla tych co mało korzystają z internetu, ale jednak jakiś messenger czy maila chcą mieć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Więcej czasu na internet

@qwoot dokładnie tak jak napisałeś. Zawsze jest brany czas najdłuższy ważności danego konta lub doładowania.