Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

Kontynuując dalej temat, sprawdziłem możliwość przeniesienia numeru zarejestrowanego na osobę niepełnoletnią od innego do oferty FLEX. Autoryzacja numeru i wybranie planu przebiegło pomyślnie, weryfikacja osoby, czyli sprawdzamy, że Ty to TY już jest problem. Sprawdziłem dwie metody: weryfikacja po przez dowód osobisty zakończona niepowodzeniem, weryfikacja przez mojeID po przez potwierdzenie danych w banku, tu konkretny komunikat, żę osoba jest niepełnoletnia i potwierdzenie danych nie może zostać zweryfikowane. Wiec bez ukończenia 18-tego roku życia numeru do FLEX od innego operatora nie można przenieść. Jeśli uda się przenieść numer od innego operatora do oferty na kartę przez formularz zgłoszeniowy na stronie Orange, to z oferty na kartę do FLEX już można numer przenieść. Pomija się wtedy krok uwierzytelniania osoby.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 68
  • 0

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

A to ciekaweee ;OO . a propo tematu Zrobiłem tak, swoj numer z lajt (plus) przenosze do Mobile Vikings (narazie wszystko git idzie) przeniesiony mam zostac 18 czerwca.

 

ale to nie koniec. Znalazlem naprawde super złotko w sklepie od zielonych : +48 603 XYZ YXZ (napiszcie co sądzicie) i to będzie numer ktorego bede rzadziej uzywal ale bede w starym telefonie i mam zamiar je przeniesc do orange (u zielonych gorszy zasieg jest). na poczatek sprobuje przeniesc numer w salonie orange u mnie w miescie a jak trafie na srednio 'kumatą' osobę to przeniose online...

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

@fdejz989 wniosek złożony online, przez osobę niepełnoletnia, jak w poście wcześniejszym wspomniane, w środę przyszła koperta że starterem i dokumentami do podpisania o przeniesienie do Orange. Termin przeniesienia ustalony na 24 czerwca. Za kilka dni będzie wiadomo jak sytuacja z przeniesieniem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 68
  • 0

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

To pisz 😉 , mam pytanie bo widze o gory gdy jest proces przeniesienia numeru telefonu info,że 'odbiór osobisty na poczcie" Czy mogę zlecić przeniesienie numeru a karte sim z numerem tymczasowym odebrac na poczcie, a punkty odbioru to chodzi że paczkomat? Wygodniej było by mi odebrac karte w paczkomacie lub na poczciefd.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

@fdejz989 wybraliśmy z córką dostawę kurierem, która w tym przypadku jest bezpłatna, ponieważ i tak trzeba podpisać upoważnienia do przeniesienia numeru. Odbioru na poczcie nie sprawdziliśmy, natomiast w salonie trzeba trochę poczekać, bo zawsze są kolejki. Przez stronę było najwygodniej.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 68
  • 0

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

a tak z ciekawosci, od kąd przenosicie numer? 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

@fdejz989 przenosimy z T-Mobile do Orange. 24 czerwca ma być numer aktywny w Orange.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 68
  • 0

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

szczerze, wiem z doświadczenia że T-Mobile i Orange to dosłownie to samo, zasięg, internet... oczywiscie inne ceny , obsluga itd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

@fdejz989 nie dokonać to samo. Współpracują przez firmę NetWorks! po przez obsługę nadajników, jednak to nadal dwie niezależne marki.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przeniesienie numeru przez niepelnoletnia osobę.

@fdejz989  kolego muszę powiedzieć że się bardzo mylisz mówiąc że magenta i pomarańczowi to to samo, mam usługi tu i tu więc wiem o czym mówię. Tak jak pisze @ketrasaArtur to że współpracują w ramach spółki NetWorkS! nie znaczy że to to samo, obie firmy mają zgoła odmienny plan biznesowy.