Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Witam, mam aktualnie włączoną usługę cykliczną "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet danych" za 25zł. Spóźniłem się z doładowaniem konta i w piątek z rana dostałem sms'a, że minęła ważność konta głównego i moje pieniądze zostały zablokowane oraz by je odzyskać mam w przeciągu  7 dni doładować konto.

 

Wieczorem zasiliłem konto na kwotę 30zł i odblokowałem też środki które miałem zablokowane, możecie mi wierzyć lub nie, ale kompletnie nic nie robiłem po tej transakcji. Tego samego dnia po dwóch godzinach dostałem sms'a na moim koncie skończyły się środki i usługa cykliczna nie może być odnowiona. Krótko mówiąc zostało mi odebrane 40+zł.

 

Jakieś pomysły co mogę zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Zaatakuj BOK, w regulaminie tej usługi nie znalazłem zapisu o wyłączeniu pakietu po utracie ważności konta. Może jest gdzieś taki zapis w ogólnych warunkach korzystania z prepaid, ale warto spróbować.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Zapewne upływ ważności konta spowodował wyłączenie pakietu i środki z konta głównego po doładowaniu poszły na połączenia i internet. Sprawdź na Mój Orange wykaz połączeń.

Anonim

Nie dotyczy

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Nie piszesz z jakiej Taryfy korzystasz i usług, w Mój Orange jest opcja Konto ważne Rok, jak nie koliduje to z usługami i Taryfą, warto to włączyć "wyślij SMS o treści START pod numer 8002
ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a".


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Taryfa: Orange POP

Usługi: "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet danych" za 25zł oraz "Poczta głosowa.

 

Ciekawa opcja z tą ważnością konta na rok, nie wiedziałem o tym. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Wypada wskoczyć do Orange Free Opis i jak. Dodatkowo będą Bonusy.

Można te zmiany też zrobić w Mój Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Teoretycznie jak sprawdziłem w usługach na Mój Orange nadal mam aktywną usługę cykliczną "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet danych" za 25zł. Dodatkowo sprawdziłem tak jak mówisz w wykazie połączeń i wszędzie mam po 0,00zł. Kompletnie nie wiem na co, kiedy gdzie i jak zostały wydane moje środki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.


napisał(-a)

Taryfa: Orange POP

Usługi: "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet danych" za 25zł oraz "Poczta głosowa.

 

Ciekawa opcja z tą ważnością konta na rok, nie wiedziałem o tym. 🙂


Sprawdziłeś te połączenia ? Przed następnym doładowanie zmień taryfę na Orange Free na Kartę, tam dodatkowo dostaniesz bonus internetu za doładowanie ( za 30 zł. 15 GB ). I oczywiście tak, jak powyżej napisał @Anonim  włącz KWR.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Zaatakuj BOK, w regulaminie tej usługi nie znalazłem zapisu o wyłączeniu pakietu po utracie ważności konta. Może jest gdzieś taki zapis w ogólnych warunkach korzystania z prepaid, ale warto spróbować.

Anonim

Nie dotyczy

Pobrane środki z konta/Wyzerowane konto.

Wysmażyć zgłoszenie czy Czat i sprawę wyjaśnić, powinni to naprawić, obstawiam na korzyść twoją 😉

Sam miałem kilka wpadek, ale Orange to naprawiło, nic nie straciłem, ba chwilka czasu na zgłoszenie.