Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange: bez limitu z 150 GB internetu Nowy pakiet


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2063
  • 5673
  • 191

Orange: bez limitu z 150 GB internetu Nowy pakiet

Czy ma sens kolejny pakiet ?

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-bez-limitu-z-150-gb-internetu

 

Orange poinformował na firmowym blogu o wprowadzeniu nowej opcji usług „Bez limitu” w Orange na kartę – jest to „Rozmowy, SMS-y i MMS-y + 150 GB” za 90 zł. Jak przekonuje operator, wybór tej propozycji stwarza możliwość nieograniczonego korzystania z telefonu przez 3 miesiące (93 dni), bez konieczności pilnowania ważności konta i obaw o brak środków. Usługa dostępna jest w wersji jednorazowej i cyklicznej

 

na opcja na aktywację pakietu na 93 dni to wysłanie SMS pod numer 630 o treści AKT93 lub AKT93 CYKL albo wykorzystanie krótkiego kodu *101*1*93# lub *101*2*93# - odpowiednio dla usługi jednorazowej lub cyklicznej.

Orange przygotował też pewne ulepszenia w działaniu usług Bez limitu. Operator zapowiadał je już wcześnie, od 7 marca weszły w życie. Oto one:

Można łączyć ze sobą dowolne opcje usług Bez limitu – jednorazowe i odnawialne. Inaczej mówiąc – możliwe jest już włączenie usługi w wersji jednorazowej, gdy aktywna jest wersja cykliczna. Oznacza to, że gigabajty w podstawowym pakiecie oraz dni ważności nowej usługi jednorazowej zostaną dodane do już posiadanych w ramach aktywnej usługi cyklicznej. W ostatnim dniu ważności usługi nastąpi próba odnowienia zgodnie z cyklem w ramach usługi cyklicznej.

Zgromadzone w usłudze cyklicznej gigabajty nie będą przepadać po nieudanej próbie odnowienia usługi. Oznacza to, że gigabajty będą przywracane i sumowane z nowym pakietem gigabajtów w przypadku skutecznego odnowienia się usługi cyklicznej w kolejnych próbach lub po włączeniu innej wersji usługi.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18761
  • 53727
  • 738

Orange: bez limitu z 150 GB internetu Nowy pakiet

@Arti_Kn_Pl jest sens wprowadzenia kolejnego pakietu. Sumując ten pakiet za 30 zł, przez 3 miesiące dostaniemy mniejszą ilość GB (w sumie 45 GB po 3 miesiącach) niż kupując jednorazowo pakiet za 90 zł, gdzie jest od razu 150 GB, czyli ponad 3 razy więcej.

Ja zostanę przy swoim pakiecie za 25 zł. Obecnie na kolejny miesiąc za odnowienie wersji cyklicznej dostanę już 69 GB 😊

Jest też informacja o nowym pakiecie na stronie blog Orange:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zmiany-w-orange-na-karte-bez-limitu-150-gb-na-3-miesiace/