Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opakowanie startera - czy widać na nim oznaczenie MC?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Opakowanie startera - czy widać na nim oznaczenie MC?

► Wątek został wyodrębniony z tematu Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid i jest kontynuacją wpisu zawartego w temacie Co z samodzielną wymianą kart "do internetu" przy użyciu startera? - Moderator Wiktor ◄

 

@Jarek, czy to oznaczenie MC na karcie widoczne jest przed rozpakowaniem startera? Chcę wymienić kartę SIM na taką umożliwiającą wyłączenie żądania kodu PIN, ale nie chciałbym kupować kilku starterów aż znajdę taki z MC 😉

2 ODPOW. 2

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Opakowanie startera - czy widać na nim oznaczenie MC?

Podepnę się pod temat. Ponieważ, albo moja karta ,albo telefon zaczyna ostatnio wariować to postanowiłem wydać te 15 zł i sprawdzić usługę. Często po po ponownym uruchomieniu telefonu miewałem takie akcje,że telefon nie chce pokazać od razu cyfr na ekranie w celu wbicia kodu PIN , i wlaściwie tylko to mnie skusiło. Było to uciążliwe gdyż czasem udało mi się go załączyć za piątym razem , a czasem dopiero za 15-tym.

Czasem udawało się od razu jak przed załączeniem włączyłem tylko zasięg 2G ,lecz czasem i to nie pomagało. Dodam ,że na codzień mam ustawione ,aby automatycznie wybierał sobie 2G/3/4G. Czasem pomagało wyjęcie karty sim i ''czyszczenie jej'' delikatnie o spodnie ,ale to i tak nie zawsze. 

 

Starter zakupiłem w Kolporterze za 5złotych- sprzedawczyni nie była natrętna,czy marudna, lecz sama podczas sprzedaży podkreśliła,że muszę ją sobie zarejestrować w domu na internecie.

-ale nie chciałem tracić pół dnia ,że jestem w temacie i wiem co zrobię z tym starterem po powrocie do domu.

 

Potem według instrukcji najpierw kod PUK obecnej karty. Potem dostałem potwierdzenie od operatora. Potem kod PUK i numer telefonu mowej niewyłamanej karty. Kolejne potwierdzenie , poczym po niecalych dwóch minutach stara karta straciła zasięg. Wszystko jak podręczniku. Włożyłem nową kartę i mogę się już cieszyć nową kartą bez pinu.  Emotikon: Szczęśliwy

 

Ktoś tam wyżej pytał czy na opakowaniu pisze czy z pinem czy nie. Na kartoniku jest jedynie obrazek z w jakim rozmiarze znajduje się w środku starter.  A więc niestety nie pisze. Dopiero po zakupie i wyjęciu startera jest napis MC na karcie SIM.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Opakowanie startera - czy widać na nim oznaczenie MC?

Do powyższego tylko dopiszę, że jeżeli karta ma w prawym górnym rogu oznaczanie iż jest 3 w 1, to znak że PIN będzie do zdjęcia. Do tego wszystkie te nowe pomarańczowo-czarne też będą to umożliwiać. Tak jak ten niżej.

 

bez-limitu.jpg