Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie zapisałem numeru telefonu przy aktywacji nowej karty SIMM jak go sprawdzić?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie zapisałem numeru telefonu przy aktywacji nowej karty SIMM jak go sprawdzić?

Witam.

 

Pytanie głupie, ale nie wiem jak to zrobić.

Kupiłem starter karty do ORANGE za 5 zł.

Włozyłem do telefonu, aplikacja w telefonie zaproponowała wybór numeru telefonu.

Zgodziłem sie na podany numer, wybrałem taryfe Nowe Orange Go.

Za chwilę odszymałem wiadomość tekstową (nie wiem czy był to SMS) podsumuwującą moje dane czyli numer i taryfę. Jednak nie zapisałem tego numeru. Myślałem że tak jak na moim innym telefonie jest opcja pokazująca mój numer telefonu. 

W wiadomościach otrzymanych nie mam tej informacji (być może była le może ją wykasowałem).

Numer nie jest zarejestrowany , a wiec nigdzie nie mogę zadzwonić żeby na innym telefonie wyświetlił sie ten  numer telefonu. Czy jest w ogóle możliwość wydobycia na jaki numer zarejestrowana została moja karta SIM?

Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie zapisałem numeru telefonu przy aktywacji nowej karty SIMM jak go sprawdzić?


kewals69 napisał(-a):

Witam.

 

Pytanie głupie, ale nie wiem jak to zrobić.

Kupiłem starter karty do ORANGE za 5 zł.

Włozyłem do telefonu, aplikacja w telefonie zaproponowała wybór numeru telefonu.

Zgodziłem sie na podany numer, wybrałem taryfe Nowe Orange Go.

Za chwilę odszymałem wiadomość tekstową (nie wiem czy był to SMS) podsumuwującą moje dane czyli numer i taryfę. Jednak nie zapisałem tego numeru. Myślałem że tak jak na moim innym telefonie jest opcja pokazująca mój numer telefonu. 

W wiadomościach otrzymanych nie mam tej informacji (być może była le może ją wykasowałem).

Numer nie jest zarejestrowany , a wiec nigdzie nie mogę zadzwonić żeby na innym telefonie wyświetlił sie ten  numer telefonu. Czy jest w ogóle możliwość wydobycia na jaki numer zarejestrowana została moja karta SIM?

Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź.


Wyślij prośbę o rejestrację na numer zarejestrowany ( kolega, wujek ). Osoba dostanie wiadomość z Twoim numerem. Zawsze może nie zgodzić się na rejestrację, a Ty poznasz swój nr.

Anonim

Nie dotyczy

Nie zapisałem numeru telefonu przy aktywacji nowej karty SIMM jak go sprawdzić?

@kewals69 Trzeba zadzwonić pod numer *555, a następnie wybrać opcję 2.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nie zapisałem numeru telefonu przy aktywacji nowej karty SIMM jak go sprawdzić?

Jest jeszcze trzecia opcja:

wpisz *660*# - to menu do zmiany numeru telefonu, ale dopóki nie zmienisz (nie zaakceptujesz nowego), to jest bezpłatne. Po wpisaniu zobaczysz swój obecny numer 🙂

 

Nie jestem tylko pewien, czy zadziała przy niezarejestrowanym numerze, jesli nie, to rozwiązanie zaproponowane przez @Katani1 jest moim zdaniem najlepsze 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie zapisałem numeru telefonu przy aktywacji nowej karty SIMM jak go sprawdzić?

Udało się, pięknie dziękuje i pozdrawiam