Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  niestety nie mogę napisać tego, to forum publiczne, ja mam styk z Operatorami, więc tylko tyle napiszę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim na forum jest już masa informacji o tym kiedy występuje gdzie i komu, numery ktoś z Orange zbierał i każdy z nas z chęcią chce pomóc więc nie pisz głupot a problem 4, 5 razy dziennie to nie jest sporadyczny problem. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@wozek1993  może więcej luzu zachowaj, inna sprawa to... pisanie że jest problem, bez szczegółów nic nie daje, konkretne zrzuty są śledzone, ba zgłoszenia też, cóż więcej oczekujesz na forum, tu piszą pracownicy po pracy, bez dostępu do waszych usług, pasjonaci też piszą i widzę że dostają baty w temacie, więc pora na mnie, znikam... 😐


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

I przede wszystkim jak dla mnie to nie jest to problem lokalny tylko globalny, bo jeśli występuje na Śląsku na Podkarpaciu w Wielkopolsce w województwie dolnośląskim, w Szczecinie, w świętokrzyskim, w kujawsko-pomorskim, to nie jest to problem na pewno lokalny, te wszystkie województwa i nazwy miejscowości które wymieniłem, napisali sami użytkownicy na stronie 14 tego forum


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@wozek1993  może więcej luzu zachowaj, inna sprawa to... pisanie że jest problem, bez szczegółów nic nie daje, konkretne zrzuty są śledzone, ba zgłoszenia też, cóż więcej oczekujesz na forum, tu piszą pracownicy po pracy, bez dostępu do waszych usług, pasjonaci też piszą i widzę że dostają baty w temacie, więc pora na mnie, znikam... 😐


Już raz nie tak dawno to samo komuś napisałem, to dobra decyzja.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim wszystko na forum już było napisane, zrzuty też już były dodane, tyle szczegółów ile sami jesteśmy w stanie podać były podane, a na forum chce informacji. Co do pasjonatów i pracowników po godzinach to już z 15 osób pisało co można zrobić. Wszyscy stwierdzili jednak, że użytkownik sam zrobić nic nie może. A uwierz mi ze jak 15 raz czytam żeby zmienić IP z v6 na v4 to już nerwy biorą. Chcesz pomóc? Przeczytaj wszystko od 1 strony wtedy możemy pogadać. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

@Anonim wszystko na forum już było napisane, zrzuty też już były dodane, tyle szczegółów ile sami jesteśmy w stanie podać były podane, a na forum chce informacji. Co do pasjonatów i pracowników po godzinach to już z 15 osób pisało co można zrobić. Wszyscy stwierdzili jednak, że użytkownik sam zrobić nic nie może. A uwierz mi ze jak 15 raz czytam żeby zmienić IP z v6 na v4 to już nerwy biorą. Chcesz pomóc? Przeczytaj wszystko od 1 strony wtedy możemy pogadać. 


Dokładnie, nikt dla własnej przyjemności tutaj nie siedzi na forum i nie pisze, ja dopóki u mnie problem nie wystąpił nie miałem nawet założonego konta tutaj na forum, bo jak już wcześniej pisałem panu Irkowi nie czułem takiej potrzeby

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  nie wiem po co ciągle, wspominasz mnie, trochę starałem się w temacie pomóc, ale niepotrzebnie, obecnie nie mam problemów z Danymi Mobilnymi i Spotify, temat zaczął się od iPhone, ten uczulony na problemy z siecią, Android zgrzyta ale działa, fajnie że wsparcie macie, więc problemy miną, trochę optymizmu w postach i będzie ok, bo to nie wina tu piszących że macie problemy.

@wozek1993  piszesz o zrzutach z telefonu, tu kilku tylko je dało, wątek tasiemcowy, więc duża rozbieżność w twoim twierdzeniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@murashid  nie wiem po co ciągle, wspominasz mnie, trochę starałem się w temacie pomóc, ale niepotrzebnie, obecnie nie mam problemów z Danymi Mobilnymi i Spotify, temat zaczął się od iPhone, ten uczulony na problemy z siecią, Android zgrzyta ale działa, fajnie że wsparcie macie, więc problemy miną, trochę optymizmu w postach i będzie ok, bo to nie wina tu piszących że macie problemy.


Twoja pomoc sprowadzała się do tego że cały czas powtarzałeś że to nie problem sieci, tylko telefonu lub karty SIM i że u ciebie problem nie występuje, i generalnie że wyolbrzymiamy problem, takim podejściem wkurzałeś mnie i innych którzy pisali i piszą w tym temacie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim chcesz 30 takich samych rzutów? Użytkownicy widzą to samo. Jak pracownicy chcą konkretów nich piszą co im potrzeba. Jaka rozbieżność?