Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Orange Free na kartę wczoraj zmieniłem ustawienia na IP v4 i dzisiaj już nie działa ani spotify ani nasz.orange.pl więc w moim przypadku zmiana nic nie dała. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Spotify na razie działa. Nasz Orange i poczta nadal nie działa. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja dzisiaj o 11:00 musiałem użyć tryb samolotowy włącz / wyłącz bo znowu nie miałem internetu w ogóle, żadna aplikacja nie łączyła się z internetem, męczące to już jest naprawdę, jak długo jeszcze?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Przez czat z doradcą moje zgłoszenie, które wczoraj zostało zamknięte, dziś została ponownie otwarte. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@babeonapisał(-a)

Przez czat z doradcą moje zgłoszenie, które wczoraj zostało zamknięte, dziś została ponownie otwarte. 


Przedwcześnie ogłosili sukces, problem praktycznie trwa już od miesiąca, i widać że nie jest to chyba błaha sprawa, skoro nie potrafią sobie z tym poradzić przez taki długi okres czasu, tak zostało tam namieszane w sieci, tak zostało namieszane, że teraz zapewne trudno dojść gdzie szukać przyczyny.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Raz działa, raz nie, na prawdą trudno mi uwierzyć że nie jesteście w stanie zlokalizować problemu.Coraz więcej aplikacji traci łączność podczas "uśpienia". Telegram miejscami mi się wysypuje i powiadomienia przychodzą po przełączeniu z trybu samolotowego, bądź restartu.

 

Od miesiąca nie jesteście w stanie ogarnąć problemu, ale admini sprawdzają na bieżąco wypowiedzi czy ktoś nie przeklnie.

 

LTE+ a brak internetu WTF ?

 

spot.png 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Przed chwilą godzina 13:45 włączyłem dane internet wszędzie jest w każdej aplikacji ale Spotify nie działa. Po włączeniu trybu samolotowego o 13:48 Spotify już działa, czy ktoś może wreszcie ogarnąć temat?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Do godziny 10.00 testowałam ustawienia pkt dostępu od pana Jarka z Orange i niestety wywalało: Spotify, nasz.orange.pl i aplikacja Santander. Musiałam zalogować się do banku więc zmieniłam punkt dostępu na domyślny i jak na razie od 10.00 u mnie działa wszystko. Zostaję więc na domyślnych ustawieniach i dam znać jutro jak to wszystko działa. Dodam, że numer który przeniosłam do innego operatora nie wykazuje żadnych problemów ani ze Spotify ani z błędami DNS.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

W ciągu ostatnich 6h 3 razy mi się wszystko wysypalo już wiec w moim przypadku jest coraz gorzej. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na OFnK w routerze, IPv4, nie działa mi Nasz Orange. Na flexie nie działa Spotify Connect.