Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Irek z całym szacunkiem, ale w sieci Plus Spotify działa bez przerwy od kiedy pamietam i do tej pory nie mam z tym problemu na karcie z Plusa na tym samym telefonie z tym samym Spotify. Co maja ich aktualizacje do tego? Porady: zmnien APN, przejdź na flex, przejdź na abonament 150zl miesięcznie z 2gb internetu dostępnym mniejszy 2 a 3 rano, przeinstaluj aplikacje, zrób format telefonu itd podobne rady dla laików, którzy może złapią haczyk, ale nie zaglądają tu laicy. Specjalnie już musiałem nazwę konkurencji napisać bo już po prostu nie wytrzymałem. 

 

Dziękuję również pracownikom Orange, którzy początkowo zbywali problem, ale później wzięli się za szukanie przyczyny i z chęcią wróciłbym do normalności. Mam nadzieję, że rada Pana Jarka przyniesie skutek.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Kiedy pisałem w poprzednim poście o nie działającym Spotify Connect - próby przeprowadziłem kilkakrotnie przełączając sieć (jak w poście) i wyrzucając aplikację z Ostatnich, menu w iOS i zamykając na maku.

 

@Anonim, w innych sieciach działa, więc aktualizacje nic nie zmieniają, to błąd sieci Orange. Poza tym, jeżeli nie ma jakiejś "czarnej listy usług" czy innej publicznie i łatwo dostępnej informacji dla użytkowników, że "do tej i tamtej usługi" potrzeba zmienić ustawienia - to te usługi muszą działać na ustawieniach domyślnych, pobieranych przez urządzenie od operatora w momencie pierwszej konfiguracji. Jako użytkownik nie będę dłubał w ustawieniach "a bo może op to puści tylko przy IPv6"...

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@stereo0  trudno sprawdzić co tam dzieje się w waszych fonach, może jest wszystko ok


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@murashid  internet mobilny powinien działać już poprawnie, Spotify łapie bugi, ale czy to wina Orange, ja wątpię, za dużo robią aktualizacji, aplikacja raz działa lepiej, raz gorzej, odinstalować i zainstalować ponownie, czekać na kolejną aktualizację, mi 2 razy dziś ją przytkało, ale po zamknięciu i ponownym uruchomieniu, działała poprawnie 2 godziny, reszta aplikacji i forum NO, działa ok, zmieniłem ciut ustawienia danych mobilnych (jakby co są zrzuty na forum).


Naprawdę, bądźmy poważni 🙂 Wina aplikacji??? Spotify łapie bugi??? Kiedy wreszcie Orange potraktuje klientów poważnie i przyzna że miało problem po swojej stronie. To naprawdę wiele nie kosztuje, a takie tłumaczenia niewiele pomagają.

 

Jeśli to wina aplikacji, to dlaczego ta sama aplikacja po przełączeniu na LTE Play lub T-Mobile działa bez zarzutu? Dlaczego ta sama aplikacja po restarcie routera zaczynała działać? Co ze wszystkimi pozostałymi problemami, które raportowano w tym wątku?

 

Ja nie mogłem zrobić nawet zwykłego ping spotify.com - wszystkie pakiety przepadały. Aplikacja nie ma nic do rzeczy...

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@marekw  tylko że IPV6 w dopisku profilu, raz działa a raz nie, domyślna konfiguracja jest dobra lokalnie, nie globalnie, musicie to zrozumieć, nie można na sztywno trzymać się ustawień które przesyła operator.

@gmikulski  możesz wierzyć lub nie, ale wczoraj wywaliło mi Spotify po wi-fi, na Mobilnych też, nie ma reguły, nie można wszystkiego do jednego worka tkać, tak jak tu był temat o iPhone i problemach z Spotify, jednak dołączyli się inni z problemami z Androida.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim wspomniałem IPv6 jako przykład (ale wydaje mi się, że ty miałeś na myśli przestawienie na IPv6, właśnie?) bo w tej chwili z telefonu piszę i nie chcę grzebać poprzednich stron.

 

Moment, ale jak to "nie można się trzymać sztywno ustawień, które wysyła operator"? To gdzie operator o tym mówi? Spotify to nie niszowa usługa jak zewnętrzne IP ale nawet jeden ze "składników" Music Pass w mojej ofercie flex. W PLAY nic nie zmieniam i wszystko działa. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  nie pracuję w Orange i nie bronię tej sieci, ale tu gro narzekań jakieś mało sensowne, internet przyjmnie wszystko, więc możecie tu pisać cokolwiek, dziwne że piszecie że dane mobilne działają, trzeba było pisać że nadal je wywala bug jakiś.

@marekw  dziś dałem zrzut z Motoroli, jak mam i jest ok, wystarczy wyszukać na NO 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@marekw  tylko że IPV6 w dopisku profilu, raz działa a raz nie, domyślna konfiguracja jest dobra lokalnie, nie globalnie, musicie to zrozumieć, nie można na sztywno trzymać się ustawień które przesyła operator.

@gmikulski  możesz wierzyć lub nie, ale wczoraj wywaliło mi Spotify po wi-fi, na Mobilnych też, nie ma reguły, nie można wszystkiego do jednego worka tkać, tak jak tu był temat o iPhone i problemach z Spotify, jednak dołączyli się inni z problemami z Androida.


Jeśli Tobie nie działa spotify na wifi, to jesteś pierwszą osobą która to raportuje w tym wątku i zgodzę się, nie stanowi to reguły.

 

Jeśli kilkadziesiąt osób w wątku raportuje problem tylko w sieci Orange, a pomoc klienta orange sama mi przyznała, że bardzo dużo osób raportowało ten sam problem - to jest to zdecydowanie definicja reguły. 

 

Może ktoś z pracowników Orange wyjaśni nam łaskawie czy problem jest po ich stronie?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim, Dzięki, jeśli się tym dzielisz, ale nawet nie będę tego teraz szukać (jak pisałem, z telefonu skrobię). Od tego jest operator świadczący mi usługę transmisji danych, by umożliwić mi korzystanie z tej usługi. Nawet dałem te zgłoszenia w BOK ze wszystkich trzech kart. Gdyby nawet nie rozsyłali potencjalnych nowych domyślnych ustawień dla wszystkich użyszkodników, to, w stylu madki 😉 , mi się one należą jako odpowiedź (rozwiązanie) zgłoszenia technicznego. To Orange ma mi dać o tym znać. Tym bardziej, że jeśli już dobrowolnie sprawdzam, czy sytuacja się polepsza, to nie chcę wprowadzać dodatkowej zmiennej

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@marekw  tak w stacjonarnym jak i mobilnym, IPV6 nie działa jeszcze w 100%, miało zastąpić IPV4 dawno, ale jeszcze minie z 10 lat, zanim to nastąpi, więc ładowanie tego w ustawienia danych mobilnych (IPV6) jest średnio mądre, ale to nie moja sprawa, może tak ma być, skoro Operator to wrzucił, choć globalnie jest problem z IPV6, co do ustawień, nie ma musu, jak działa to nie ruszać.