Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

I jak tam ludzie? Bo ja dalej mam problem a teksty od ludzi z Orange, że u nich jest wszystko w porządku doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Kartę w tablecie przeniosłam do Vikings Mobile i od soboty jak na razie wszystko mi działa, za to Orange na telefonie wysypało mi się już dzisiaj z 7 razy, łącznie z tym, że nie mogłam się zalogować do aplikacji banku. Żałuję, że tydzień temu wpłaciłam sobie kasę na konto, trzeba było przenieść numer i mieć ich tam gdzie słońce nie dociera bo po co człowiekowi milion GB internetu jak nie może z niego korzystać. 


Rozumiem że na tablecie też występowały u ciebie te problemy? A kiedy przyniosłaś numer do innej sieci wszystko z tabletem w porządku, łączy się bez najmniejszego problemu? Ten przypadek ewidentnie pokazuje że nie jest to wina telefonów, tabletów i innych urządzeń które korzystają z internetu z sieci Orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ogólnie to miałam trzy numery z Orange, w telefonie, w tablecie i w telefonie siostrzenicy. Na każdym urządzeniu mam taki problem. W zeszłym tygodniu zmieniłam operatora, w sobotę karta SIM została mi aktywowana i wszystko mi śmiga na tablecie, bez grzebania w ustawieniach, zmiany APN czy przechodzenia wiecznie w tryb samolotowy. Jestem pewna, że to wina Orange, ale sami nie wiedzą co się dzieje, nie chcą się przyznać, do tego więc wciskają kit ludziom, że to wina telefonu, karty, ustawień, koloru etui telefonu, brzydkiej pogody czy fazy pylenia leszczyny. Także dzisiaj jak będę mieć chwilę to przeniosę numer siostrzenicy a swój po nowym roku z racji tego, że pakiet mam ważny do końca grudnia a święta spędzę w większości na wifi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

Ogólnie to miałam trzy numery z Orange, w telefonie, w tablecie i w telefonie siostrzenicy. Na każdym urządzeniu mam taki problem. W zeszłym tygodniu zmieniłam operatora, w sobotę karta SIM została mi aktywowana i wszystko mi śmiga na tablecie, bez grzebania w ustawieniach, zmiany APN czy przechodzenia wiecznie w tryb samolotowy. Jestem pewna, że to wina Orange, ale sami nie wiedzą co się dzieje, nie chcą się przyznać, do tego więc wciskają kit ludziom, że to wina telefonu, karty, ustawień, koloru etui telefonu, brzydkiej pogody czy fazy pylenia leszczyny. Także dzisiaj jak będę mieć chwilę to przeniosę numer siostrzenicy a swój po nowym roku z racji tego, że pakiet mam ważny do końca grudnia a święta spędzę w większości na wifi.


Nie wiem jak w twoim przypadku ale w moim kiedy dzwoniłem do działu technicznego i rozmawiałem z człowiekiem nie mówił mi że to wina telefonu. Zresztą poczytaj co napisałem parę dni temu w tej sprawie.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Nie-dzia%C5%82a-poczta-spotify-nasz-orange-pl/m-p/172524#U17...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

No to fajnie, że Tobie mówią, że to nie jest wina telefonu, bo ja dzisiaj przeczytałam na czacie z panem z Orange, że to może być wina karty sim lub telefonu. Serce


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Mi koleś zaproponował restart numeru jak nie to zgłoszenie do techników ręce opadają 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

No to fajnie, że Tobie mówią, że to nie jest wina telefonu, bo ja dzisiaj przeczytałam na czacie z panem z Orange, że to może być wina karty sim lub telefonu. Serce


Gość sam do mnie zadzwonił ze służbowego telefonu komórkowego to był człowiek z działu technicznego i prosił mnie właśnie o takie coś, że jak będę miał takie zdarzenie że internet będzie a Spotify nie będzie działać, to mam się z nim skontaktować bo on by chciał to zobaczyć na żywo o co chodzi. Powiedział mi że będzie się ze mną kontaktował teraz w tym tygodniu ale kiedy, nie wiem. Potem po chwili dzwonił do mnie konsultant z BOK, i w ramach podziękowania że pomogłem działowi technicznemu uzyskać materiał do analizy, dostałem całe 30 zł na konto główne😁


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Powiem wam dziwną rzecz, dzisiaj wszystko działa bez problemu. Nie chce zapeszać, ale zatrzymywałem spotify standardowo 5,6 razy gdzie oczywiście "zawsze" (- w ostatnich 2 miesiącach) musiałem później przełączać w tryb samolotowy by odpaliło. Dzisiaj wszystko ładnie działało bez tego, nadmienię że nic nie zmieniałem, nie aktualizowałem, telefon ten sam, taryfa, ustawienia itd.. 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Musimy pisać i składać reklamacje gdzie tylko się da. BOK. FB, Twitter. Ja nawet do Klawitera na TT się odezwałem. Ile to szukanie może trwać?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Telepolis zacytował rzecznika Orange, WJ wspomniał o tylko jednym zgłoszeniu problemu na flexie. Nie przejrzę teraz wszystkich postów wstecz ale nie wydaje mi się, żebym "tak szczęśliwie" trafił, by problem był tylko u mnie. Sprzed chwili: na karcie OFnK w świeżo zrestartowanym routerze - Spotify działa. Odłączam telefon od WiFi, teraz na karcie flex. Spotify: Brak połączenia z internetem. Ale po kilku minutach, dalej na flexie, Spotify zadziałał bez restartu. Spróbuję zaobserwować - do kiedy będzie działać, ale WiFi też potrzebuję.

 

EDIT: Sprawdziłem po pół godziny, już od nowa (flex) mam komunikat "Brak połączenia z internetem".

EDIT2: Ale 10 minut później znowu samo działa. To samo miejsce, transmisja danych najprawdopodobniej nieprzerwana.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Telepolis powołał się na moje zgłoszenie. Pisałem też do Klawitera. Jakiś pomysł gdzie jeszcze możemy napisać?