Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kolejność pobierania środków (oferta na kartę)

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kolejność pobierania środków (oferta na kartę)

Szanowni Państwo, 

chciałbym uzyskać informacje na ww. temat. 
Mianowicie, planuję zmianę oferty na kartę z POP na Free.

Doładowując konto za kwotę 50 zł, otrzymam bonus w postaci 15 gb Internetu.
Potrzebny mi jest pakiet smsy bez limitu oraz tzw. Multipakiet (aby móc "trochę" porozmawiać).
I w tym miejscu moje pytanie brzmi: czy korzystając z Internetu, najpierw "zużywany" będzie bonus (te 15 gb), następnie megebajty z multipakietu?
Oraz czy wysyłając jakikolwiek sms na pewno pobrane zostaną w pierwszej kolejności środki z pakietu nielimitowanych smsów ( a nie środki z multipakietu). 

Nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
Pozdrawiam
🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kolejność pobierania środków (oferta na kartę)

W pierwszej kolejności zużywane są pakiety, dopiero później pozostałość z konta....bynajmniej było tak u mnie jakiś czas temu w Orange Yes. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kolejność pobierania środków (oferta na kartę)

W pierwszej kolejności zużywane są pakiety, dopiero później pozostałość z konta....bynajmniej było tak u mnie jakiś czas temu w Orange Yes. 

Anonim

Nie dotyczy

Kolejność pobierania środków (oferta na kartę)

Tutaj masz pełen regulamin: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2002151/4100407222.pdf
Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7780
  • 80

Kolejność pobierania środków (oferta na kartę)

Dzień dobry @dawid89,


Za każdym razem klikając w "rozwiązanie" ułatwiasz innym znalezienie najbardziej trafnej odpowiedzi. W związku z tym, zaznacz proszę z powyższych odpowiedzi jedną, która jest najbardziej trafną.

 

Pozdrawiam,
Rafał