Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[1.08.2022] Likwidacja przelewu SMS


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

[1.08.2022] Likwidacja przelewu SMS

@Windowv2 co racja, to racja dotychczasowi mogą nadal korzystać, nie mogą dołączyć tylko nowi.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5935
  • 69

[1.08.2022] Likwidacja przelewu SMS

Jednorazowe Przelewy SMS dzisiaj jeszcze działają - sprawdzone info z forum telepolis.

 

PS. Podaję, żeby sprostować błędną choć oficjalną informację, którą umieściłem.

PS2. Działa ale na podstawie regulaminu bez zmian, za jednorazowy pobiera 20 gr

PS3. Cyklicznych przelewów SMS nie sprawdzałem, bo po wprowadzeniu 300 GB i informacji o likwidacji jednorazowych ustawiałem na nowo (jak była potrzeba), aby najtańszym kosztem korzystać z 300GB na wszystkich kartach z minimalnymi przerwami, a nadmiarowe środki przelewać na kartę z cyklicznym nolimitem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5935
  • 69

[1.08.2022] Likwidacja przelewu SMS

W końcu podsumowałem pobieranie 20 gr (od 29 do 31.07.2022) za jednorazowe i zareklamowałem.

Zajęło to z 5 minut i niesłuszne opłaty powróciły na konta różnych numerów.

Najdłużej trwało samo czekanie na Konsultanta po przełączeniu przez MAXa.

Groszowe sprawy mogły popsuć ustawioną kaskadę przelewów cyklicznych w celu wyczyszczenia 4 kart do groszy..

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5935
  • 69

[1.08.2022] Likwidacja przelewu SMS

Ustawiony bardzo dawno temu przelew cykliczny 9.09.2022 jeszcze działa.

Może w ogóle nie wyłączą.

Mam włączony cykliczny przelew 5 zł co 7 dni na kartę z nolimitem cyklicznym, która ma ponad 120 zł na koncie. Pewnie będę wykorzystywał regulamin:

7. ...

Próba ponowienia automatycznego przekazania środków będzie podejmowana 3 razy co 3 dni, w przypadku 3 nieudanych prób Usługa zostanie automatycznie wyłączona.

 

Aby zwiększyć 7 dni do 15 dni.

 

Dla 300 GB i tak 2 karty trzeba doładować po 5 zł raz na miesiąc.

Tę kartę ( już z małą kwotą złotówek), z której wykonuję przelew,  doładuję za 5 zł 2 razy na miesiąc w celu utrzymania cyklicznego przelewu.

Podsumowując przy takim stanie kont złotówkowych utrzymanie 2 kart z promocją 300GB, gdzie na jednej z nich jest i będzie utrzymany stary 7-dniowy cykliczny nolimit, przez najbliższe 8 miesięcy będzie kosztowało około 15 zł miesięcznie.

Niech działa dalej ustawiony przelew cykliczny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 516
  • 956
  • 3

[1.08.2022] Likwidacja przelewu SMS

U mnie przelew cykliczny 5zł włączony w ostatnim dniu promocji i działa do dzisiaj (w każdą niedzielę) 😎