Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

połączenie Funbox, Livebox


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

połączenie Funbox, Livebox

Witam, posiadam dwa routery. Funbox 2.0 oraz Livebox 1.0. Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość skonfigurowania ich w taki sposób by jeden dawał mi sygnał na dolnej kondygnacji domu a drugi na górnej. W temacie administracji siecią jestem dość zielony. Próbowałem jednak zestawić je w konfiguracji bridge na zasadzie, sygnał wchodzi do Funboxa następnie z wyjścia ETH2 do komputera, a z ETH3 do liveboxa 1.0 na dolnej kondygnacji. Niestety nie praży, wydaje mi się, że oba urządzenia mają przypisany ten sam adres IP i stąd problem. Czy jest możliwość rozwiązania tego problemu? 

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

połączenie Funbox, Livebox

@pawel7A ja ci zadam pytanie skąd masz te dwa routery które są własnością Orange i co chcesz dokładnie osiągnąć ? https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/Tryb-bridge-dla-Funbox-2-0/idi-p/56808


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

połączenie Funbox, Livebox

Livebox został po wygasłej umowie z orange, wraz z kolejną podpisaną umową dostałem funbox'a. Chciałem zestawić je tak by jeden dawał sygnał na górze, drugi na dole.

Ze strony którą podlikowałeś wnoszę jednak, że nie da rady zrobić takiej konfiguracji.

Anonim

Nie dotyczy

połączenie Funbox, Livebox

@pawel7Livebox powinieneś zdać po zakończeniu umowy bo jest na stanie twojego konta.