Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

laptop nie widzi sieci Orange_Swiatlowod

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

laptop nie widzi sieci Orange_Swiatlowod

slav72 zadziałało , powrócił internet do laptopa - D Z I Ę K U J Ę . Slav ale wczoraj było przecież było tak samo wyłączyłem standard Wfi 6 zatwierdziłem ustawienia i kilka godzin było dobrze , wyłączyłem laptop - i dzisiaj rano po włączeniu klapa , laptop nie widział sieci Orange_Swiatlowod . Nie wiem czy   jutro  będzie dostęp do internetu , czy ci fachowcy z Orange coś ciągle grzebią w tym oprogramowaniu rutera Funbox 6 , bo przecież samoistnie nie powinny  się zmieniać ustawienia. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas na razie z dobrym skutkiem, Pozdrawiam Kerik


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

laptop nie widzi sieci Orange_Swiatlowod

@kerik  nie ma sprawy, w zasadzie po to tu jesteśmy, co do zapamiętywania ustawień, to według wszelkich prawideł po tym jak poustawiasz i skonfigurujesz sobie wszystko na danej stronie w menu konfiguracyjnym modemu FB 6 i kliku Zapisz modem powinien zapamiętać wszystko i wyłączenie go czy innych sprzętów do niego podłączonych nie powinno mieć wpływu na ustawienia, co może jedynie zepsuć te ustawienia to reset/restart modemu lub następna aktualizacja.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

laptop nie widzi sieci Orange_Swiatlowod

slav72 dzisiaj tj. 15.12.23 r jest ok laptop widzi sieć Orange_Swiatlowod i miiejmy nadzieję że tak będzie na stałe , jeszcze raz b. dziękuję , ale straciłem zdalną  łączność z drukarką , ale to ja kiedyś o tym dyskutowałem forum to może znajdę rozwiązanie.

 

Miłego dnia życzę