Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

Posiadam router mifi Airbox 2 plus. Przed chwilą otworzyłem klapkę w obudowie i zauważyłem napuchnięty akumulator. Urządzenie zakupiłem 8 Września rok temu w 2015 r.

 

1. Czy mogę te urządzenie oddać na gwarancje?

2. Czy router odaje w salonie Orange? 

3, Czy na czas naprawy dawane jest urządzenie zastępcze?

4. Ile może potwać taka naprawa?

 Z góry dziękuje za odpowiedzi. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

1. Jeśli obowiązuje jeszcze gwranacja - możesz. Sprawdź w karcie gwarancyjnej na jaki okres czasu producent udziela gwarancji na baterię.

2. Możesz oddać w salonie.

3. Nie ma takiego obowiązku. Jeśli poprosisz, i co ważniejsze - jesli takowe będą w salonie, to pewnie dostaniesz.

4. Maksymalny czas naprawy masz w karcie gwarancyjnej - ustala to producent. Dolicz do tego czas potrzebny na przesyłkę d serwisu z salonu i z powrotem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

1. Jeśli obowiązuje jeszcze gwranacja - możesz. Sprawdź w karcie gwarancyjnej na jaki okres czasu producent udziela gwarancji na baterię.

2. Możesz oddać w salonie.

3. Nie ma takiego obowiązku. Jeśli poprosisz, i co ważniejsze - jesli takowe będą w salonie, to pewnie dostaniesz.

4. Maksymalny czas naprawy masz w karcie gwarancyjnej - ustala to producent. Dolicz do tego czas potrzebny na przesyłkę d serwisu z salonu i z powrotem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

W gwarancji pisze tak "Okres gwarancji obejmuje 24 miesiące (12 miesięcy na akcesoria) od daty sprzedaży urządzenia:" do tego urządznia.  Czyli akcesoria to pewnie ładowarka i bateria. 

Na stronie Huawei w gwarancjach na telefony komórkowe piszą tak : "Okres gwarancji na Produkt Huawei obejmuje 24 miesiące na urządzenie, 6 miesięcy na ładowarkę i baterię oraz 3 miesiące na zestaw słuchawkowy" \

 

Czyli nie mogę oddać tego routera na gwarancje. Kupiłem go 8 Września 2015 r. Jeśli baterie zaliczę do akcesorii. Napiszę jeszcze do Huawei co należy do akcesorii w routerach.

Dziękuje Ci za odpowiedz Panie Społeczniku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

Pomoc techniczna z firmy Huawei odpisała że do akcesorii należy bateria i ładowarka. I że gwarancja mi już nie przysługuje. No nic musze kupić sobie nowy akumulator (baterie) 

Anonim

Nie dotyczy

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

Musiałes nieźle "przeorać" ten router, że bateria spuchła 😉 Jeśli router często jest podpięty do ładowarki sieciowej, to sprawdź czy w takiej sytuacji działa bez baterii - nie zużyjesz jej tak szybko 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

W instrukcji obsługi jest napisane że po naładowaniu bateri przełącza się na zasilanie z sieci i bateria jest nie ładowana. Router prawie przez rok jest podpiety do zasilania z sieci. Parę razy używałem go na baterii. Router niestety bez baterii nie chce działać. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spuchnięty akumulator w ruterze Airbox 2 plus

Jedna wielka ściema  Mam już drugie takie urządzenie, w którym bateria działa dokładnie tyle, ile jest gwarancji, czyli pół roku. Potem nikogo nie obchodzi, że płacę za internet, którego nie mam. Mogę sobie kupić nowe urządzenie, lub baterię do starego. Orange nie bierze żadnej odpowiedzialności za badziewiasty sprzęt  który oferuje klientom za niemałe pieniądze  Właśnie jestem w takiej sytuacji. Pół roku do końca umowy, bateria już w ogóle nie działa  a ja bez internetu. No i do tego jeszcze dwie raty za ten szajs do spłacenia. Brawo Orange 😠 Małgorzata - Lublin