Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby internet Funbox

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Słaby internet Funbox

czemu modem funbox traci moc przesyłu z 15mb do nawet 0,85 mb? odkąd jest to dziadostwo cały czas tak jest był już 3 razy zmieniany i dalej to samo .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

@Daniel9 , rozsiewanie sygnału WIFI zoptymalizuj appką FunBox z odległości 3m. Pokaże Ci i powinno zmienić kanał na optymalny. A jak nie dokona (też tak bywa), to ręcznie zmień w 192.168.1.1.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

W jakiej odległości od FunBox jest sprzęt, bo jeśli kilka ścian dzieli go o d routera czy strop, to sygnał wi-fi będzie słaby, transfer też mocno spadnie, wypada wtedy dokupić wzmacniacz sygnału lub takie urządzenie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Słaby internet Funbox

dzieli tylko sufit ruter jest centralnie pod komputerem, a to się dzieje nawet gdy laptop lub telefon są w tym samy pokoju co ruter


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Słaby internet Funbox

i chodzi też o to że trzyma trzyma prędkość i nagle łup i spada do 0,85 przy poprzednich wersjach nie było takich problemów stała prędkość a odkąd jest funbox to cały czas coś nawal jak nie net to piksele na tv a co miesiąc nie chce się jeździć by wymienić sprzęt .

Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

@Daniel9 , rozsiewanie sygnału WIFI zoptymalizuj appką FunBox z odległości 3m. Pokaże Ci i powinno zmienić kanał na optymalny. A jak nie dokona (też tak bywa), to ręcznie zmień w 192.168.1.1.

Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

Zaloguj się do FunBox i w zabezpieczeniach sieci wi-fi ustaw WPA2-PSK, szybkość wzrośnie, co do sygnału wi-fi w FunBox, niestety ma słaby zasięg, przez strop nie licz na poprawne połączenie, albo kabel lan pociągnij, albo wzmacniacz sygnału.

Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

Ja przez dwa oddzielające mury i na podwórzu będąc, łapałem zasięg po zoptymalizowaniu. Dopiero wyłączenie smartfona nie wznowiło.

Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

@Anonim  to masz jakiegoś wyjątkowego FunBox(a) 😉

By mieć w całym domu zasięg i na całej posesji, używam 3 routerów, ale nie mam spadków prędkości, na max wszystko działa, nawet w piwnicy jest wi-fi znakomite, domek piętrowy trochę na uboczu, więc sąsiedzi swoim wi-fi mnie nie zakłócają.

Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

Analizator widma i szukać co zakłóca. Z opisu to można wywnioskować, że skutecznie zakłóca.

Anonim

Nie dotyczy

Słaby internet Funbox

@Anonim , mało kto wierzy, ale ja nie mam tylu urządzeń i stąd tak jest.