Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniem WiFi - ZTE MF283+


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem WiFi - ZTE MF283+

Posiadam ZTE MF283+ od ponad pół roku. Początkowo wszystko grało, ale od jakiegoś czasu mam problemy z połączeniem się z siecią Wifi, sieć jest wykrywana ale nie można się z nią połączyć. 
Nie ma reguły kiedy takie rozłączenie następuje np. wczoraj na jednym komputerze było bez problemu, a na drugim cały wieczór nie można było się połączyć. 
Reset modemu pomaga tylko na chwilę, a i to nie zawsze. 
Czy można coś zadziałać na ten problem? 

 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Problem z połączeniem WiFi - ZTE MF283+

@DarX86A jaki masz system Win ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem WiFi - ZTE MF283+

Mam Windows 7.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z połączeniem WiFi - ZTE MF283+

@DarX86Możesz spróbować tego na początek 

 

Aby uruchomić te polecenia związane z siecią w oknie wiersza polecenia

  1. Zależnie od wersji systemu Windows na Twoim komputerze wykonaj jedną z następujących czynności:
    • W systemie Windows 7 wybierz przycisk Start, w polu wyszukiwania wpisz cmd, na liście kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję cmd, wybierz pozycję Uruchom jako administrator, a następnie pozycję Tak.
    • W systemie Windows 8.1 wybierz przycisk Start , zacznij wpisywać tekst cmd, na liście kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję Wiersz polecenia, wybierz pozycję Uruchom jako administrator, a następnie pozycję Tak.
  2. W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
    • Wpisz netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem WiFi - ZTE MF283+

Spróbuję. Zapomniałem dodać że problem występuje głównie gdy jest słabszy internet (wieczorami, weekendy).