Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Dzień dobry.

1. Internet działa prawidłowo

2. Chcę zalogować się do Orange Funbox 2.0 

3. W przeglądarce wpisuję 192.168.1.1
4. Pojawia się monit od login i hasło.
5. Wpisuje dane i... ani kroku dalej. Ani za pomocą przycisku Zaloguj ani Enter'em nie jestem w stanie wywołać jakiejkolwiek akcji. Sprawdzam na Chrome, FF, IE, Opera.
Jakieś pomysły? Nie chcę uciekać się do resetowania urządzenia, z resztą na "chłopski rozum" po co resetować coś co działa...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Login: admin

Hasło: 8 pierwszych znaków klucza WPA z naklejki spod spodu rutera

 

Jeśli to nie pomoże, reset  do fabryki... guzik "reset" z tyłu rutera (trzeba go przytrzymać 10 sekund)

pobrane.jpeg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Login: admin

Hasło: 8 pierwszych znaków klucza WPA z naklejki spod spodu rutera

 

Jeśli to nie pomoże, reset  do fabryki... guzik "reset" z tyłu rutera (trzeba go przytrzymać 10 sekund)

pobrane.jpeg


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Nie ma znaczenia jakie hasło wpiszę: swoje stare, "nowe" (wyczytałem, że nastąpił update i powinienem używać 8 pierwszych cyfer) - nie ma żadnej reakcji. Powinien się pojawić choćby komunikat o błędzie, prawda?

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Jak @mabud73 powiedział, po resecie, zgasną diody i po ok. 10 sek. admin jako login i 8 pierwszych znaków klucza WPA musi załapać.

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

@Yoss po aktualizacji zaleca się reset do fabrycznych ustawień, nie zawsze reset jest potrzebny, ale jak do konsoli routera się nie idzie dostać, to mus.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Twardy reset w 98% działa jak defibrylacja u....heh Emotikon: zakłopotany ale porównanie sobie znalazłem Emotikon: Język no ale tak działa Emotikon: Mrugający


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

A jeżeli to nie działa? Ja mam taki akurat przypadek że po resecie dalej jest to samo i w tym momencie jedynym sposobem żeby się połączyć do WiFi (bo tylko taki sprzęt posiadam) to jedyny sposób to wps. Kamerki Wi-Fi już nie podłącze bo muszę wpisać hasło którego nie znam. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

@QuAiL  wtedy musisz zgłosić  do pracownika infolinii że modem ci nie działa restart nie pomógł dostaniesz nr zlecenia na wymianę na nowy  sprzęt możesz zgłosić na czacie lub za dzwonić 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0


@QuAiLnapisał(-a)

A jeżeli to nie działa? Ja mam taki akurat przypadek że po resecie dalej jest to samo i w tym momencie jedynym sposobem żeby się połączyć do WiFi (bo tylko taki sprzęt posiadam) to jedyny sposób to wps. Kamerki Wi-Fi już nie podłącze bo muszę wpisać hasło którego nie znam. 


Po kablu się podłącza po resecie z przycisku, dopiero po konfiguracji FunBox zalogujesz się do wi-fi.

Orange-FunBox-20-konfiguracja-polaczenia-z-Internetem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 8
  • 0

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Witam,

miałem identyczny problem. Wszystkie pomysły z forum nie działają w przypadku tej usterki. Do modemu mogłem się zalogować przez mobilny FF, ale na pececie ten sam przycisk 'zaloguj' nie wywoływał żadnej reakcji, więc szukałem w ustawieniach komputera. Przyczyną blokady przycisku "zaloguj" był antywirus, u mnie Bitdefender, blokujący adres 192.168.1.1 bez powiadomienia na ekranie, ale z informacją w zakładce 'Powiadomienia'. Odblokowałem i śmiga!