Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 3
  • 0

Logowanie do strony Orange Funbox 2.0

Dzień dobry.

1. Internet działa prawidłowo

2. Chcę zalogować się do Orange Funbox 2.0 

3. W przeglądarce wpisuję 192.168.1.1
4. Pojawia się monit od login i hasło.
5. Wpisuje dane i... ani kroku dalej. Ani za pomocą przycisku Zaloguj ani Enter'em nie jestem w stanie wywołać jakiejkolwiek akcji. Sprawdzam na Chrome, FF, IE, Opera.
Jakieś pomysły? Nie chcę uciekać się do resetowania urządzenia, z resztą na "chłopski rozum" po co resetować coś co działa...

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

[ Edytowane ]

Login: admin

Hasło: 8 ostatnich/pierwszych znaków klucza WPA z naklejki spod spodu rutera

Jeśli to nie pomoże, reset  do fabryki... guzik "reset" z tyłu rutera (trzeba go przytrzymać 10 sekund)

pobrane.jpeg

Out do odwołania...

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

[ Edytowane ]

Login: admin

Hasło: 8 ostatnich/pierwszych znaków klucza WPA z naklejki spod spodu rutera

Jeśli to nie pomoże, reset  do fabryki... guzik "reset" z tyłu rutera (trzeba go przytrzymać 10 sekund)

pobrane.jpeg

Out do odwołania...

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 3
  • 0

Nie ma znaczenia jakie hasło wpiszę: swoje stare, "nowe" (wyczytałem, że nastąpił update i powinienem używać 8 pierwszych cyfer) - nie ma żadnej reakcji. Powinien się pojawić choćby komunikat o błędzie, prawda?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6701
  • 6100
  • 69

Jak @mabud73 powiedział, po resecie, zgasną diody i po ok. 10 sek. admin jako login i 8 pierwszych znaków klucza WPA musi załapać.

Poziom 32, Ekspert
  • 2554
  • 2272
  • 98

[ Edytowane ]

@Yoss po aktualizacji zaleca się reset do fabrycznych ustawień, nie zawsze reset jest potrzebny, ale jak do konsoli routera się nie idzie dostać, to mus.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

Twardy reset w 98% działa jak defibrylacja u....heh Emotikon: zakłopotany ale porównanie sobie znalazłem Emotikon: Język no ale tak działa Emotikon: Mrugający

Out do odwołania...

Highlighted
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

A jeżeli to nie działa? Ja mam taki akurat przypadek że po resecie dalej jest to samo i w tym momencie jedynym sposobem żeby się połączyć do WiFi (bo tylko taki sprzęt posiadam) to jedyny sposób to wps. Kamerki Wi-Fi już nie podłącze bo muszę wpisać hasło którego nie znam. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3055
  • 1426
  • 26

@QuAiL  wtedy musisz zgłosić  do pracownika infolinii że modem ci nie działa restart nie pomógł dostaniesz nr zlecenia na wymianę na nowy  sprzęt możesz zgłosić na czacie lub za dzwonić Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 32, Ekspert
  • 2554
  • 2272
  • 98

@QuAiLnapisał(-a)

A jeżeli to nie działa? Ja mam taki akurat przypadek że po resecie dalej jest to samo i w tym momencie jedynym sposobem żeby się połączyć do WiFi (bo tylko taki sprzęt posiadam) to jedyny sposób to wps. Kamerki Wi-Fi już nie podłącze bo muszę wpisać hasło którego nie znam. 

Po kablu się podłącza po resecie z przycisku, dopiero po konfiguracji FunBox zalogujesz się do wi-fi.

Orange-FunBox-20-konfiguracja-polaczenia-z-Internetem.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 5
  • 0

Witam,

miałem identyczny problem. Wszystkie pomysły z forum nie działają w przypadku tej usterki. Do modemu mogłem się zalogować przez mobilny FF, ale na pececie ten sam przycisk 'zaloguj' nie wywoływał żadnej reakcji, więc szukałem w ustawieniach komputera. Przyczyną blokady przycisku "zaloguj" był antywirus, u mnie Bitdefender, blokujący adres 192.168.1.1 bez powiadomienia na ekranie, ale z informacją w zakładce 'Powiadomienia'. Odblokowałem i śmiga!