Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki kompatybilny switch do Livebox 3


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jaki kompatybilny switch do Livebox 3

Dzień dobry, chciałbym doprowadzić internet do pokoi, w sumie około 6 gniazd, w tym by działał multiroom -TV i PS4.  Mam 2x livebox 3.0 i rozciągnięte okablowanie pod podłogą.

Prosiłbym o propozycję kompatybilnego switcha (8 portów) do Livebox 3.0.

Z góry dziękuję. 

   

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jaki kompatybilny switch do Livebox 3

Nie znam rozwiązania z dwoma Liveboxami. Sprostuj proszę, dwa Liveboxy, czy dwa dekodery TV? Moim skromnym zdaniem, przy niewielkiej konfiguracji, pod Liveboxem "pójdzie" jakikolwiek w miarę dobry switch który "ogarnie" prędkości z Twojej oferty. W moim rozumieniu posiadasz multirooma po kablu RJ-45, więc jego połączenie z Liveboxem musi być, z tego co wiem, bezpośrednie. Resztę urządzeń możesz połączyć przez dodatkowe urządzenie. Jeśli miałbyś dwa "boxy", niepotrzebował byś rozdzielaczy, ponieważ w każdym z nich są cztery porty Ethernet, czyli wymagane przez Ciebie 8 portów.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jaki kompatybilny switch do Livebox 3

Przepraszam za mój błąd. Mam jeden Livebox 3.0 i  dwa dekodery TV (1 jako multiroom -po kablu RJ-45).  Livebox ma źródło ze światłowodu. 

Czy dobry switch to tylko  prędkość [10/100/1000BaseTX(RJ45)]  i dobra firma?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jaki kompatybilny switch do Livebox 3

Podstawą wyboru rozdzielacza, w Twoim wypadku, jest teraz opcja wybranego internetu. Jeśli posiadasz ofertę 100Mb/s, wystarczy niedrogi switch 10/100, jeśli Twoja oferta to 300Mb/s lub 600Mb/s, to musisz rozejrzeć się za porządniejszym rozdzielaczem. Przykład tutaj. Pamiętaj jednak, że jest to tylko propozycja. 

Anonim

Nie dotyczy

Jaki kompatybilny switch do Livebox 3

@adko68 Zobacz jeszcze Jak wybrac switche