Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox problemy z siecią przewodową

Anonim

Nie dotyczy

FunBox problemy z siecią przewodową

@BORAXmocno mieszasz w temacie @MarcinGrys5 , jeśli na FunBox nie świeci się dioda od połączenia kablowego, to ewidentna wina FunBox i jego portu, FunBox do wymiany i tyle w temacie, bo jeśli była by usterka w karcie sieciowej PC, to wcale by nie było połączenia, nie dostał by się też do panelu FunBox.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

FunBox problemy z siecią przewodową

@Anonim  Ja tylko uprzedzam...a co do winy Funboxa to niekoniecznie. Moja karta sieciowa(USB) też czasem dziwnie się zachowuje i jakość połączenia nie jest najwyższa. Filmy się buforują, speedtest wskazuje 150 Mbit/s, a strony nie do końca się ładują. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu wszystko wraca do normy. Czy to wina Funboxa? W żadnym wypadku.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox problemy z siecią przewodową

@BORAXjeśli kontrolka na FunBox się nie świeci a ta od karty sieciowej PC sygnalizuje pracę/działa, to ewidentna usterka FunBox, nie ma co teorii dorabiać, komputery/routery to moja domena, ba te nowoczesne routery diagnozują połączenie i jak coś nie gra na połączeniu kablowym to zgłaszają, tu w temacie > zgłoszenie wystarczy zrobić i wymienią FunBox, to że usterka nie wyskoczy technikowi nic nie znaczy, sprzęt uwalony.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

FunBox problemy z siecią przewodową

@Anonim Nie znalazłem nigdzie informacji od autora, że dzieje się taka sytuacja tj. na FB2.0 się nie świeci, a na karcie PC się świeci. Nigdy nie słyszałem o takim przypadku. Moim zdaniem takie zachowanie jest po prostu nieprawdopodobne. Moje zdanie wyraziłem - sprawdzić na innym komputerze przed wymianą. Kończę temat 🙂