Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

Decoder Samsung ICU 100, czy jest możliwość równoczesnego nagrywania programu i odtwarzania programu nagranego na dysku?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

Ooo, dobrze że przypomniałeś @jazzo6666. A więc Emotikon: Szczęśliwy

 

...nagrywanie i jednoczesne odtwarzanie z dysku działa. Musiałem u siebie wykonać któryś z kolei powrót do fabryyki (ostatni w piątek) Sprawdzone na szybko, ale działa. Co było powodem poprzednich problemów, nie mam pojęcia. 

 

@Sebastian1, zwracam honor Emotikon: Mrugający

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

Próbowałem, niestety nie pójdzie, tak samo jak zapewnienie że dekoder nagrywa 3 programy naraz, co jest totalną bzdurą. Można tylko zaplanować nagrywanie tych programów jednocześnie, ale nic poza tym...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5427
  • 183

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

Czyli jak zaplanujesz 3 nagrania różnych programów zaczynających się o tej samej porze to co się wydarzy ?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

U mnie nagrał pierwszy z listy...te dekodery owszem, mają rozbudowane menu, są szybsze niż whd-eki, ale soft tak samo kuleje w poprzednikach...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie


@jazzo6666napisał(-a)

Decoder Samsung ICU 100, czy jest możliwość równoczesnego nagrywania programu i odtwarzania programu nagranego na dysku?


U mnie działa. Wielokrotnie to sprawdzałem. Nawet kilka dni temu nagrywałem sobie film, a w tym samym czasie oglądałem mecz NBA nagrany na dysku dekodera.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

No Panowie, nie pomagacie ... :). Przymierzam się do zakupu pakietu Orange i bardzo mi zależy na możliwości nagrywania 3 programów w tym samym czasie jak się reklamuje, ewentualnego oglądania w tym czasie innego programu. No i ważne jest również, żebym mógł podczas nagrywania programu na dysk mógł ewentualnie oglądać nagrany program z dysku .... Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia w tym temacie?

Anonim

Nie dotyczy

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

@jazzo6666, jak w YouTube wpiszesz frazę Orange Expert, to może w tych filmikach będzie o możliwościach? Albo na dole forum kliknij w ikonkę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

@Anonim niestety nie ma nic w temacie na YouTube ... dziwią mnie poza tym rozbieżne informacje forumowiczów, ciekawe z czego one wynikają? ... skutecznie zniechęcają do Orange

Anonim

Nie dotyczy

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

@jazzo6666, kurka wodna! Na bodajże ok. 170 porad nic a nic? Aż zajrzę z ciekawości, bo naprawdę dużo cennych porad jest.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Decoder Samsung ICU 100 nagrywanie

@Sebastian1, napisałem że u mnie tak jest. Dostałem ICU 100 do testów i jestem przerażony ilością błędów i niedoróbek programowych w tym dekoderze (no chyba że mój egzemplarz jakiś trefny) Jeżeli u Ciebie działa, chwała OPL. Do dekodera dostałem rekomendowany dysk ADATA 500Gb, więc tu nie powinno być problemów. Raczej soft. U mnie po ustawieniu nagrywania, oglądając coś z dysku, gdy "rec" chce się uruchomić, wyskakuje czerwony krzyżyk w górnym prawym rogu. To samo jest gdy coś się nagrywa, nie mogę wejść w odtwarzanie nagrań. Mam całą listę takich mankamentów. W weekend będę jeszcze robił parę zabiegów z dekoderem i zobaczę co dalej z tymi opcjami...