Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DDNS ChangeIP na Funbox 2.0


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 9
  • 0

DDNS ChangeIP na Funbox 2.0

"Data uruchomienia" (konkretnie "registration date") to "03/04/2018". Tej aplikacji, co podlinkowałeś, nie widziałem i nie wiem po co mi ona - wszak idea jest taka, by używać usługi DDNS z router'a (w tym wypadku FunBox'a), a nie jakiejś aplikacji na komputerze.

Anonim

Nie dotyczy

DDNS ChangeIP na Funbox 2.0

@MBenderTak jak domyślałem się że przy opcji Free ChangeIP DNS trzeba jednak odświeżać ręcznie tak samo jak przypadku NO-IP.  


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 9
  • 0

DDNS ChangeIP na Funbox 2.0

@AnonimTylko dziwna kwestia jest taka, że przez jakiś czas ChangeIP chyba mi działał (choć daty aktualizacji w ustawieniach FunBox'a nie było).

 

Dodatkowo - małe sprostowanie - NoIP (wersja darmowa) również działa. To, co jest irytujące w NoIP, to konieczność "reaktywacji" darmowego konta co miesiąc, co nie ma nic wspólnego z samą domeną czy ustawianiem IP.

 

Na razie zmieniłem na DNSdynamic - ta usługa DDNS zdaje się działać z FunBox'a i jest darmowa - zobaczymy, czy po miesiącu nie będą wysyłać irytujących maili z przypomnieniem o "reaktywacji darmowego konta" (jak NoIP)... 😉

Anonim

Nie dotyczy

DDNS ChangeIP na Funbox 2.0

@MBenderJa używam NO-IP od 5 lat wcześnie miałem go na Asus a teraz na Netgear Emotikon: Bardzo szczęśliwy