Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AirBox Huawei Podłączanie dodatkowych urządzeń


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

AirBox Huawei Podłączanie dodatkowych urządzeń

Jestem posiadaczem Airboxa z orange. Problem wyglada tak ze miałem podłączone przez sieć wfi 2 telefony oraz Laptop. Dzis zauwazylem ze jeden telefon pobiera mi internet z pakietu danych ponieważ nie moze znaleść sieci wfi (airbox stoi obok niego) 
Aktulanie mam 2 laptyopy i 2 telefony z czego 1 laptop dziala normlanie oraz jeden telefon dziala nomralnie. Na 2 innych urzadzeniach w ogole nie wykrywa sieci "Orange-1234" W ustawieniach mam ustawione na 10 urzadzen. Probowalem go zresetowac przez chwile na jednym telefonie wyswietlil mi siec ale gdy tylko wpisalem kod pin na komputerze znowu byl ten sam problem 1lapek dzialal i 1 telefon reszta nic. Mysle ze w miare przyblizylem moj problem

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

AirBox Huawei Podłączanie dodatkowych urządzeń

Witaj

Jakie systemy na urzadzeniach? Resetowałeś router czy przywracałeś do ustawień fabrycznych? Jeśli nie, proponuję to zrobić. Zrobisz to poprzez wciśnięcie przycisku pod tylną obudową "reset". Jeśli to nie pomoże, daj znać. 

 

@edit @eloos sprawdź w ustawieniach airboxa status rozgłaszania sieci ssid (nazwy sieci) Zrobisz to poprzez przegladarkę internetową komputera który łączy się z siecią. Wpisz 192.168.1.1 następnie zaloguj się do routera i w ustawieniach sprawdź czy opcja jest włączona czy wyłączona.

 

airbox33.jpg

 

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

AirBox Huawei Podłączanie dodatkowych urządzeń

Wszystko jest ustawione idalne tak jak na zdjęciu.
Samsung S 3 mini android - dziala
 Windows 8 - dziala

WIndows 7 -Nie dziala
Huawei Nova - niedziala 
Dodam ze w smansungu s3 jest karta sim ktora jest powiazana z internetem a na lapku aktyowalem internet poprzes strone i wpisywanie pinu. ale to chyba niema znaczenia bo oba urzadzenia lacza sie z airboxem poprzez wifi. Tak urzadzenie bylo przywracane o ustawien fabrycznych poprzez przycisk reset tuz obok bateri. Wtedy przed podaniem pinu na komputerze huawei wyswielal mi ze widzi siec orange-~ 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

AirBox Huawei Podłączanie dodatkowych urządzeń

Jaką częstotliwość masz ustawioną? 2,4Ghz czy 5Ghz? Popróbuj z częstotliwościami...