Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam Mój Orange 4.3.1

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@xeth  chcesz pomóc @Time88  wyślij linka na priv , wiesz czemu usunęli...zawierał reklamy nieobyczajne 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

 
 
, nawet nie zauważyłam postu z załączonym plikiem, tak szybko go usunęli.
masz rację
 
 
 

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Szukam Mój Orange 4.3.1

Poszło już wczoraj na priv 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

, bardzo Ci dziękuję. Wczoraj kopia postu od kimiriko101 pokazała się w skrzynce, więc nie sprawdzałam spamu, a tam wszystko było, w tym polubienia, za które bardzo dziękuję.
Przyszedł także link do pliku od Ciebie. Pobrałam go i teraz muszę pomyśleć i pewnie poszukać w Internecie jak z niego skorzystać.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Początkowo poszło błyskawicznie. Skopiowałam pobrany plik na smartfona i po jego wskazaniu od razu była opcja Zainstaluj, z której skorzystałam. Instalacja przebiegła bez problemu. Nie chciałam teraz decydować o szacie graficznej, więc przeszłam dalej.

Znowu pokazał się komunikat, który mnie poprzednio tak wprowadził w błąd:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Przejdź na nowe!

Uaktualnij aplikację MójOrange.

Wersja, z której korzystasz,

została wyłączona w dniu 4 stycznia 2021.

SPRÓBUJ PONOWNIE

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Dodam jeszcze, że przed odinstalowaniem parę dni temu pojawiał się ten sam komunikat o wyłączeniu 4.01.2021, a mimo to korzystałam z tej aplikacji wiele razy. (Komunikat ten zaczął się pojawiać jakieś 2 tygodnie temu, no może 3 tygodnie temu, nie więcej.)

Wybrałam SPRÓBUJ PONOWNIE i pojawił się nowy komunikat:

"Sprawdź swoje połączenie z Internetem i spróbuj ponownie."

Próbowałam zarówno z WiFi (zwykle tak poprzednio korzystałam), a także z połączeniem danych

w Dane komórkowe. Pojawiło się jak zwykle:

Mobile Data Notifier

You are using mobile data

26003 internetipv6

Na razie nie wychodzę poza te dwa komunikaty.

Będę próbować dalej.

I próbowałam. Odinstalowałam aplikację i zainstalowałam ponownie podczas połączenia z Internetem, Zmieniłam szatę graficzna z nocnej na dzienną. Niczego to nie zmieniło, Nadal nie wychodzę poza te dwa komunikaty. Spróbuję później, może sygnał z Internetu będzie mocniejszy.

Pozdrawiam

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88  skoro dostajesz  taki komunikat, to prawdopodobnie ta wersja nie jest już wspierana i nawet gdyby udało Ci się ją cudem zainstalować to nie będzie działać prawidłowo 🙁. Chyba czas rozejrzeć się za innym aparatem z androidem na pokładzie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

 
, Jak już pisałam, taki komunikat dostawałam od jakichś 2-3 tygodni przed odinstalowaniem parę dni temu i aplikacja cały czas działała, poprawnie.Cud do zainstalowania nie jest potrzebny, bo już dwukrotnie ją dzisiaj zainstalowałam bez problemu.Też juz o tym pisałam.
Oczywiście nie mogę wykluczyć, że od momentu mojej interwencji w Orange coś się zmieniło. Mam nadzieję, że nie.
 
Pozdrawiam

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88  czy to znaczy że aplikacja działa u Ciebie na telefonie prawidłowo ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

, Nie, do działania nie dochodzi. Zainstalowała się bez problemu, pozwoliła na wybór pomiędzy wyglądem dziennym i nocnym, ale nie widzi połączenia z Internetem.Każe sprawdzić  to połączenie.

Połączenie jest, ale aplikacja go nie wykrywa.

Pozdrawiam

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Dawno nie sprawdzałam szybkości Internetu na moim smartfonie, nie było mi to potrzebne, ale wydaje mi się że dzisiaj jest słabo.

Z karty SIM download jest wg Speedtest.net 40,90Mbps, a z WiFi 10,25 Mbps.

Pozdrawiam