Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@wscieklaewka, chyba nie będziesz miała traumy do końca żywota z tak marnego powodu? Było, minęło i świat idzie z postępem. Wiesz, jak długo mnie irytowały te przenosiny do NMO? Teraz, którymi drzwiami byś chciała wejść, zaproszenie do logowania jest klarowne. Nie wiem, dlaczego dzisiaj jeden z użytkowników przechodzi mękę przez stare do nowego. Ciekawe, czy pisząc na forum, spróbował bezpośrednio z zakładki MO? Ja omijam konto MO, logując się poprzez https://nasz.orange.pl i jak chcę skorzystać, to przez zakładkę MO wchodzę. Mój wybór Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Raczej nie spróbował @Anonim - ja tak myślęEmotikon: Smutny

A Tobie się wydaje, że wszyscy są tak obcykani w temacie jak Ty Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@wscieklaewka, ja jestem obcykany? Mnie ciągle coś zaskakuje, ale klikaniem nie otwieram konta w banku na oścież. Czego się tu bać? Po to tutaj jesteśmy, by sobie nawzajem pomagać. Jak czegoś nie wiem, to się nie odzywam. Są tutaj takie zdolniachy, że na pewno pomogą, o ile nie wróży się z fusów Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

No dobra 😉 @Anonim jak miałam się nie odzywać kiedy Ty jeszcze spałeś a gość prosił o pomoc to mnie aż w sercu łaskotało Emotikon: Smutny

Przeszedł pierwszy etap, miał dostać linka na maila, i dostał ale co z tego kiedy od ponad pół roku otrzymuje ponoć takie same " niemiłe wiadomości o jakichś błędach " ?Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Właśnie takich chętnych do pomocy potrzeba. @wscieklaewka, myślisz, że mnie nie boli, jak ktoś ma problem i po "drugiej stronie" (Orange) zero odzewu? Zastanawia mnie, dlaczego tak długo się męczy. Co by szkodziło przez tak długi czas użerki, chociaż raz usunąć skutecznie konto? Sądzę, że jest dobry czas ku temu i zarejestrować się od nowa. Ale nie powiem tego stanowczo, ponieważ tak naprawdę nie znamy wszystkich okoliczności. Sęk tkwi w tym, że niektórych trzeba "ciągnąć za uszy"...także, sorry, Ciebie (raz piszesz, że masz jeden, a gdzie indziej doczytuję, że masz drugi telefon)...chyba że kiepsko widzę literki. Właśnie tak wygląda wróżenie z fusów bardzo często, co potwierdzić mógłby niejeden H.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@Anonim

Od lat wielu ( jeszcze z czasów POP - Jedna Idea ) mam dwa numery, dwa telefony i dwa konta ( oba były oddzielnie rejestrowane w Starym Orange )

Wszystko działało jak trzeba do czasu gdy chciałam dokupić pakiet - wchodzę chcący się zalogować i mam baner, a pod nim napis " zaloguj się do NMO " - no to co robię ? ano loguję się jak pisze ( adres e - mail wpisuję ) I co Emotikon: Wściekły ano zaczyna się - błędny login, lub hasło i w " koło Macieju " to samo. Wkurzona tym myślę sobie - skasuję konto i spróbuję raz jeszcze. No i dopiero zaczęły się schody. Pomoc oczywiście miałam ze strony wspaniałych ludzi ( a jakże Emotikon: Bardzo szczęśliwy ) za co im jestem dozgonnie wdzięczna. Po bardzo długim czasie udało się założyć konto ( jednego numeru ) w NMO. ( natomiast drugi numer mam w dalszym ciągu w Starym Orange ) Nie bardzo zrozumiałam Twoje ostatnie dwa zdania (pewnie to z racji wieku ) Emotikon: zakłopotany

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


@wscieklaewkanapisał(-a)

 Nie bardzo zrozumiałam Twoje ostatnie dwa zdania (pewnie to z racji wieku ) Emotikon: zakłopotany

 


Z racji wieku burebuseka czy twojego? Bo już się pogubiłem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@wscieklaewka, moje dwa ostatnie zdania rozjaśniłaś tak, jak tego oczekują Ci, którzy chcą pomagać Emotikon: Bardzo szczęśliwy Też miałem aż trzy oddzielne konta. Gdzie więc tkwi problem, by je dodać/połączyć/? Jesteś bystra, więc kombinuj dziewczyno Emotikon: Bardzo szczęśliwy A nuż się uda! 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Emotikon: Wściekły

@Anonimja wcale nie mam ochoty łączyć ze sobą tych dwóch kont, a to za sprawą tego że tak jak napisałam wcześniej - nie mam zamiaru przenosić się ze Starego Orange, a numer który został zmigrowany (po wielkich perypetiach ) do NMO niech tam sobie jest. Mnie chodzi o to że gro użytkowników ma ogromne problemy z zalogowaniem ze Starego Orange do nowej wersji czyli  do Nowego Mój Orange... Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

A Ty @bluesmanniak nie powinieneś być teraz w pracy ? Emotikon: LOL