Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja Mój Orange na Windowsie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowa wersja Mój Orange na Windowsie

Czy ktoś przeszedł na nową wersję? Czy komuś to w ogóle działa? Np. czy może sprawdzić bieżące wykorzystanie, zmieniać usługi, czy choćby wrócić do poprzedniej strony?

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7148
  • 188

Nowa wersja Mój Orange na Windowsie

Mnie na jednym z kont zmigrowało. Wg mnie to porażka, bieżącego wykorzystania i stanu pakietów nie sprawdzisz, nie wrócisz też do starego MO. Potwierdzone na czacie. Zmiany usług nie próbowałem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Nowa wersja Mój Orange na Windowsie

Moj ulubiony temat. Cztery miesiace temu zmigrowalo mnie tez do NMO. Od tego czasu zagladam tam tylko hobbistycznie wcelu sprawdzenia co sie zmienia i musze powiedziec ze widac postep jednak nie ma co sie opierac o dane tam prezentowane. Dobra rada, nie walcz z tym. Ja opieram sie o dane z apki na androida. A i masz racje ze tam nie ma jak wrocic do poprzedniej strony 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowa wersja Mój Orange na Windowsie

Z apką na androida nie wiem jak jest, mam iOS i tam dane były (i pewnie są ) zupełnie nieprawdziwe. Nie ma też możliwości, które do tej pory miała aplikacja na stacjonarne. To nie jest rozwiązanie.

Błędy zgłosiłem, ktoś nawet do mnie dzwonił, żeby doprecyzować - dodałem kolejne uwagi.