Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mam dostępu do Mój Orange


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie mam dostępu do Mój Orange

Po 2 miesiacach odpisali mi ze na moim koncie wylaczaja mozliwosc migracji az do  chwili gdy uporaja sie z problemem. Jednak nie jest to prawda bo nadal nie moge korzystac z orange on line caly czas komunikat o migracji ktorego nie mozna wylaczyc. Straszny badziew.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mam dostępu do Mój Orange

@Kamaz, a jak klikniesz w górnej zakładce (Mój Orange) forum, co wskakuje? Pokombinuj tam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Nie mam dostępu do Mój Orange

a wyskakuje dokładnie to co poniżej

Schowek01.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Nie mam dostępu do Mój Orange

jest możliwe że orange jeszcze nie "przetrawił" danych w swoich systemach? umowa podpisana w czwartek 5 kwietnia, wtedy też odpalili mi usługę.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mam dostępu do Mój Orange

@zjaraniec, są adresy, które przetestuj:
https://www.orange.pl/zaloguj.phtml i co się pokaże?
albo:
https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie z e-mailem
albo:
https://www.orange.pl/view/mojorange
Qrcze, nie wierzę, że "odpalona" usługa i nie masz możliwości...pokombinuj. Screeny mile widzianeEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Nie mam dostępu do Mój Orange

Za kazdym razem po kliknieciu w banner rejestracji przenosi mnie na strone z krecacym sie kwadracikiem a nastepnie komunikat ze trwaja prace itd... i tak od 2-3 miesiecy. Nie mam mozliwosci przejscia na nowe konto orange. Sprawa zgalaszana do BOK przekazana do technicznego ... i zero spychologia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Nie mam dostępu do Mój Orange

Mam sytuację identyczną jak @FazaFM, już nie chce mi się składać reklamacji.

Z Orange On-line korzystam tylko w telefonie - przynajmniej tam działa.

W firmie w której pracuję nie wyobrażam sobie realizacji projektu z błędem którego nie bylibyśmy w stanie poprawić przez kilka miesięcy... Wstyd dla ekipy pracującej nad tym systemem!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Nie mam dostępu do Mój Orange

Nie wiem jakim cudem przed chwila zalapalo mi . Na jednej karcie oczywiscie komunikat z krecacym sie kwadracikiem a na drugiej nawet nie wiem w jaki sposob wskoczyl formularz z kodem wyslanym na email w celu potwierdzenia. Nastepnie weryfikacja SMS i dziala. Nie pobiera w prawdzie biezacego wykorzystania ale inne rzeczy dzialaja. Na koncie znalazly sie wszystkie uslugi jakie mam na siebie zarejestrowane. Neostarda telewizja internet lte telefon voip telefon komorkowy oraz nawet numer prepaid.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mam dostępu do Mój Orange

@FazaFM, każdy pozytywny sygnał cieszyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ile w tym magii, a ile cierpliwości w kombinowaniu, by dojść do sedna problemu, to zagadnienie na jakąś pracę magisterskąEmotikon: Mrugający


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Nie mam dostępu do Mój Orange

kolejny miesiąc a migracja do Nowego Orange jest niemożliwa.

Nosz kurdę!!!!