Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Walka przegrana... Dobrze że to tylko taka pierdoła jak Darmowe Wifi boje się pomyśleć co by było gdyby jakaś inna usługa nie działała i miał bym cokolwiek załatwiać z pomocą. Z góry przepraszam za literówki większość była pisana na szybko z telefonu chociaż to żadne usprawiedliwienie. Wydaje mi się że obsługa Orange stosuje taktykę przyjąć do wiadomości i na tym zakończyć sprawę .

 

fragmenty rozmowy z 1 lutego

 

Ja: dzień dobry mam problem z darmowym wifi nie pamietam loginu i hasla a po zalogowaniu na moj orange nie widze opcji orange darmowe wifi a tym bardziej opcji zmiany hasla

 

Konsultantka Obecnie nie ma możliwości samodzielnego zarządzania usługą, pracujemy nad tym. Chętnie pomogę wprowadzić zmiany. Poproszę o nr usługi stacjonarnej lub PESEL właściciela usług...

 

...Proszę o chwilę cierpliwości, już zajmuję się Pana sprawą. Dziękuję za cierpliwość, poproszę o dane do logowania. Login (jeśli Pan pamięta stary) i hasło (nowe). ... Zostawiamy taki login czy życzy sobie Pan nowy?.... Ok. Już wysyłam takie dane. Maksymalnie podmiana trwa do 40 godzin, postaramy się zmienić dane jak najszybciej. ...

 

5 lutego już z inną panią

 

Dzień dobry. Pisałem w czwartek z jedną z konsultantek że nie mogę się zalogować do Darmowe Orang WiFI ponieważ nie pamiętam hasła a zmienić go na stronie samodzielnie sie nieda bo nigdzie nie ma takiej opcji. Problem dalej nie zniknął.... tu całe dane moje usług i tak dalej

 

Miła pani po około 20 minutach

 

 Proszę czekać. Dziękuj e za cierpliwość. Chwile to trwa. Zgłoszenie zostało ponownie. Numer zgłoszenia (tu numer). Otrzymałam informacje, że zostanie zrealizowane  najpóźniej do 2018-02-12 08:33:35.

 

i tak żeby było ciekawie z tym numerem to orange.pngNo i dziś tj. 12 lutego 2018 parę minut przed 19

 

Klient: Dzień dobry ja w sprawie zgłoszenia (tu numer) 1.02 zgłaszałem brak możliwości korzystania z usługi orange darmowe wifi nie pamiętam loginu oraz hasła dnia 5.02 zgłaszałem że problem dalej nie został rozwiązany i do dnia dzisiejszego nic sie nie zmieniło

Tu standardowo pesel imie nazwisko i tak dalej

 

Konsultantka: W tej sprawie trwają prace na portalu Orange. Przepraszam za utrudnienia. Może Pan dodatkowo kontaktować się w tej sprawie pod adres e-mail: fun.spot@orange.com.

 

No i w sumie na tym się skończyło ale będę taka trochę cebula bo skoro ja nie mogę to ktoś z mojego też nie będzie korzystał więc poprosiłem o wyłączenie usługi Orange Darmowe Wifi i niby: ....Do 24 h będzie wyłączone "Darmowe Orange WiFi". Proszę jutro wyłączyć modem na 10 sekund z prądu. Podejrzewam że sytuacja będzie identyczna jak z logowaniem się i ze zmianą loginu i hasła czyli dalej nic się nie zmieni. Jeszcze co chwila proponują przerzucenia numeru z prepaida na abonament... haha jasne... nie doczekanie jeszcze z telefonem będę się użerał nie dziękuje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Grubo ponad miesiąc minęło. Gorąco nie polecam obsługi technicznej Orange usługa Darmowe Wifi dalej aktywna a dostępu jak nie było tak nie ma. A link jak nie działał tak nie działa.pobrane.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

► Wątek został przeniesiony z tematu Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło - Moderator Wiktor ◄

 

Podepnę się pod temat bo mnie już coś trafia. Wszystko co można utrudnić to Orange utrudnia i to nas maxa. Mam w Orange wszystkie usługi, nie zalegam z płatnościami a mam problem z darmowe orange wifi.

Darmowe orange wifi nie dział ani na telefonie ani na kompie bo nie mogę się zalogować do tej usługi, bo nie mam hasła. Hasła nie mogę utworzyć bo nie mam takiej opcji w moje orange i w aplikacji mobilnej też jej brak. Czemu to jest takie zagmatwane. Hasło do serwisu moje orange nie działa w darmowym wifi. Teraz dalej... na stronie moje orange mam tylko uruchomioną usługę mobilną (czyli tylko telefon kom) chcę dodać resztę usług ale nie mogę bo nie mam kodu pin. Wybrałem opcje połącz inne usługi oraz podanie innych danych. Efekt...po podaniu większości danych wymaganych w formularz na końcu i tak wyszło: PODAJ PIN. To po jakiego grzyba wymagaja innych adnych jak na końcu i tak chcą ten pin. Wybrałem więc gdzieś tam w ustawieniach zmiana pinu czy coś takiego. Znowu wyskoczyło podaj dane oraz wysokość ostatniej zapłaconej faktury. Oczywiście podałem wymagane dane ale wyskoczyło że kwota rachunku jest nie prawidłowa. No chyba wiem jaka kwotę opłaciłem... ale sprawdzam ostatni rachunek i kwota się zgadza. Wpisałem ponownie...kwota nie prawidłowa. Wpisałem więc kwotę poprzedniego rachunku.. i kwota nie prawidłowa. Dalej wyskoczyło: zmiana pinu całkowicie zablokowana i kontakt tylko z BOK. Masakra. Mam już dosyć Orange a korzystam dopiero od ponad 2 miesięcy. To już pewne że jak umowa się skończy to Orange pa pa.. Tak debilnych zawiłych  rozwiązań dawno już nie widziałem. Orange potrafi na maxa komplikować obsługę systemu swoim użytkownikom. Najłatwiej jest tylko sprzedać usługi, z tym to nie mają problemu. 

Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

@Wnerwiony1Pewnie masz już nowy Mój Orange i dlatego nie możesz stworzyć loginu i hasła do tej usługi?