Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13096
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Samotnick , te pierwsze litery są z końcówką 11899? Dzisiaj u mnie weszła aktualizacja i jak to czasem bywa, nie wszystkim idzie dogodzić. Ja z lubością wkurzam dewelopera, jak mi coś nie gra😀 Przynajmniej  starają się poprawiać funkcjonalności😊


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Aplikacja Mój Orange 5.x

@bronzub Melduję, że tak, 11899. Ja nie lubię się narażać. Wolę to jakoś owinąć w bawełnę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13096
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x


@Samotnicknapisał(-a)

Ja nie lubię się narażać. Wolę to jakoś owinąć w bawełnę.


@Samotnick, nikomu się nie narażasz, tylko motywujesz ich do ciężkiej harówy. "Na przestrzeni dziejów" od naszych testerskich potyczek, jakościowo zmienia się na lepsze😊 Nawet drobne uwagi mają sens😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Aplikacja wersja 5.80

Coś poszło nie tak. Zniknęły pakiety w aplikacji. Nigdzie ich nie ma.

IMG_20230827_210444.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Magia. Dziś wszystko wróciło. 😂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 7500
  • 60

Aplikacja Mój Orange 5.x


@marcin19883napisał(-a)

Magia. Dziś wszystko wróciło. 😂


Może i "magia" ale zapewne ktoś zrobił fix na backendzie. 😉 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Aplikacja Mój Orange 5.x


@Samotnicknapisał(-a)

Wersja 5.80 to przede wszystkim powiększenie reklam do połowy ekranu. Nie podoba mi się. W poprzedniej wersji można było odczytać cześć informacji o pakietach bez potrzeby przewijania ekranu. Może by te reklamy, o ile są niezbędne, przesunąć poniżej istotnych informacji? Druga rzecz to kolor czcionki numeru służącego teraz do przełączania kont. Poprzednie rozwiązanie z białym numerem na środku było estetyczniejsze, nie kłuło tak w oczy - zmieniłbym kolor i czcionkę na trochę mniejszą.


Jeszcze nie zdążyłeś się przyzwyczaić do 5.80, a tu już jest 5.81 😁


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 179
  • 705
  • 11

Aplikacja Mój Orange 5.x

Zgadzam się, ze z każdą aktualizacją w apce coraz większą przestrzeń zajmują reklamy, ale jeszcze nie jest to połowa. Linia reklam jest idealnie wrecz dodana na poziom, w którym w pierwszym odruchu kieruje sie wzrok. Dopiero pozniej trzeba zacząc szukać swojej usługi 😁

Ale o dziwo moj postulat zwiazany dzwonkiem powiadomien zostal uwzględniony. Dzwonek teraz jest w innym miejscu i dziala raczej jak powinien.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13096
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@mD_360 , no i sam się przekonałeś, że warto naciskać albo na dewelopera, albo tutaj zgłaszać swoje pomysły, czy uwagi. Moderatorzy dzielą się wiedzą z odpowiednimi komórkami organizacyjnymi. Mogę za siebie powiedzieć, że warto kąsać😁 Dla dobra ogółu, oczywiście😀


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 375
  • 1355
  • 1

Aplikacja Mój Orange 5.x

Witam 

Po pobraniu najnowszej  aktualizacji 

MO  zniknęła opcja  "czat" została  tylko opcja "zadzwoń" , a przed pobraniem   były dwie opcje do wyboru. Czy macie tak samo ?

Pozdrawiam.