Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szybkość łącza jak sprawdzić ?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

szybkość łącza jak sprawdzić ?

Zrób 3 speed testy na stronie speedtest.net i wklej tu wyniki - postaraj się odłączyć jak najwięcej urządzeń od sieci domowej do testu. 

Najlepiej do serwerów Orange Polska S.A.

Być może pierwszy test był wykonywany jak coś się aktualizowało/pobierało na którymś z podłączonych do sieci urządzeń. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

szybkość łącza jak sprawdzić ?

ok ale one były wykonywane 3 minuty różnicy miedzy  nimi   ok zrobię jak mówisz 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

szybkość łącza jak sprawdzić ?

o to test winniki tak jak mówiłeś tylko komputer był podłączony nawet tv wyłączyłem  i o to winnikitest 1test 1test 2test 2test 3test 3Bez tytułu2.pngBez tytułu 3.png

Anonim

Nie dotyczy

szybkość łącza jak sprawdzić ?

Wyniki są... W normie - chociaż ten ping może być niepokojący, jeśli nie to - gratuluje, ping mniejszy niż 1ms jest rzadko osiągany nawet w przypadku łącz operatorskich 😜

Prędkość jest zgodna z umową, czy doświadczasz jakiś problemów z korzystaniem z internetu?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

szybkość łącza jak sprawdzić ?

nie raczej tylko chciałem program który by określił jakie szybkie mam łącze bo każda strona pokazuje inaczej  a net jest jest spoko:)

Anonim

Nie dotyczy

szybkość łącza jak sprawdzić ?

Aha, no to wszystko jest w porządku 😉

Gratuluje pingu, 0ms to na prawdę niełatwo osiągnąć...

Polecam na przyszłość tak, żeby sobie po prostu sprawdzać łącze - speedtest.net.

Największy wybór serwerów testowych, chyba najbardziej popularna do tego aplikacja na świecie 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

szybkość łącza jak sprawdzić ?

0 ping sam jestem zaskoczony 0.o nie zwróciłem uwagi gratulacje dla operatora Orange  masz racje ale tez masz dobry ping 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

szybkość łącza jak sprawdzić ?

@Citi2017  Ten serwer jest słaby, u mnie zatrzymuje się na 300 Mbit. Sprawdź sobie Pro Internet Kosakowo. Wybierz Change server, w wyszukiwarkę wpisz Kosakowo, wybierz enter i puść test.

To mój wynik w Elblągu:

8414785446