Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy na neostrada

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Koniec umowy na neostrada

To jest c9 a nie d9, ale opinie raczej ma dobre i nie chodzi mi o opinie a o to czy w ogole jest sens kupić nowy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy na neostrada

@Glorusek Nie kupuj Tp-linka a prawie 500zl do takiego internetu jak masz szkoda kasy.Moze coś ci doradzi @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy na neostrada

Ostatnio to tylko sprzęt od Orange się instalowało, a wzmocnienie wi-fi to wzależności co potrzeba i ile kasy można wydać praktycznie to na Unifi Ubiquiti się kończyło.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Koniec umowy na neostrada

Byli serwisanci i stwierdzili ze do gniazdka idzie Ok 6mb i zapewne kabel od gniazdka lub router do wymiany, akurat nie było mnie i nie mieli dostępu do routera, wymienię kabel jak nie to co router

 

edit: kabel od gniazdka do routera wstępnie sprawdziłem, tzw odciąłem krótki kawałek 10cm i podłączyłem i dalej to samo, wiec podejrzewam ze router bo w sumie dziwnie sie zachowuje, dioda DSL mruga jak szalona bez przerwy, co sądzicie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Koniec umowy na neostrada

Wymieniłem instalacje sieciowa w domu na nowo, krótsza, nowy router tplink i dalej kiepsko działa zgłosiłem im juz

 Podaje zalacznik

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy na neostrada

Jakby zresetowali to by prędkość podskoczyła od razu . Samo  powinno się też podnieść, ale trzeba poczekać na reakcje DLM-a. W zależności od ustawień może ta reakcja zachodzić różnie czyli po trochu się podnosić w ciągu jakiegoś tam czasu. Powinno samo się wyrównać pod możliwości linii.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Koniec umowy na neostrada

Czy spliter adsl z tplink musi być podłączony? Tel stacjonarnego nie mam wiec nie wiem czy podłączać ta kostkę?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

Koniec umowy na neostrada

Nie, w przypadku braku telefonu stacjonarnego nie musi być.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Koniec umowy na neostrada

Witam ustawienie pppoe czy pppoa powinienem mieć? Działa na obu, No i jakie MTU bo czytałem i różnie podają niby ze pomaga, obecnie mam 6Mb/s ale strasznie niski upload i snr Margin