Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak założyć nowy temat i stare kable...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Siemano! Mam problem. Albowiem mam neta z netii i mówią że lepszy nie będzie bo stare kable. Instalacje mam tp z orange. Da rade wymienić te kable? Od paru lat mam ten słaby internet i juz mnie dołuje. Pomocy!

14 ODPOW. 14

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Pisze tu bo nie wiem gdzie ikonka nowy temat


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Cześć @AAnaniX proszę bardzo ...Zasady forum i jak założyć nowy temat Pozdrawiam 🙂

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Jak założyć nowy temat i stare kable...

@AAnaniX

Temat przeniesiony, na przyszłość zobacz link od @mabud73 Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Dzięki @Mikołaj za przeniesienie 😉 @AAnaniX, mój poprzedni post to nie rozwiązanie, a co do indywidualnej wymiany instalacji, jezeli jest to dom wielo mieszkaniowy typu blok, dopóki operator nie zdecyduje wymiany okablowania, marne szanse na rewitalizację. Można zgłosić to do operatora, ale wątpię że coś to da. Pozdrawiam

 

Zorientuj się na przyjkład w BOK czy nie przewidują u Ciebie światłowodu 🙂 tel 510100100

 

@Mikołaj, rozwiazanie do weryfikacji 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Swiatłowód jest położony koło mojego domu ale nie jest podłączony od roku 😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Widocznie jest to na etapie układania głównych nitek. Może niebawem coś zaczną robić, stąd moja propozycja z kontaktem BOK. Wiadome wtedy będzie kiedy będą podłączać Twój budynek i będzie można wymyśleć coś zastępczego. Wiem z zaufanych źródeł, że jeżeli w ciągu najbliższego pół roku, będzie rozprowadzana sieć światłowodowa w Twoim budynku, masz szanse na tani, a nawet bezpłatny internet mobilny, do czasu zainstalowania u Ciebie usługi stacjonarnej. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Tylko mały problem. Mieszkam w domu na wsi do miasta zwanego grójec mam 13 km

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak założyć nowy temat i stare kable...


AAnaniX napisał(-a):

Tylko mały problem. Mieszkam w domu na wsi do miasta zwanego grójec mam 13 km

 


Napisale tobie cos na priv


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak założyć nowy temat i stare kable...

Jeżeli jest to światłowód Orange, tymbardziej proponuję kontakt z BOK. Tam podasz swój dokładny adres (tutaj z powodu ochrony danych osobowych nie można tego zrobić) i zweryfikują Ci w jakim czasie planują podłączanie budynków jednorodzinnych do sieci. Nie wiem tylko jaki priorytet ma podłączanie domów jednorodzinnych. Znając życie priorytet jest bardzo niski. Może warto pomysleć nad przesiadką na mobilny? Niestety nie wiem jak u Ciebie z zasięgiem.