Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0- wariujący internet


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0- wariujący internet

► Temat, ze względu na zakres omawianego problemu, został przeniesiony z kategorii Modemy i routery (etykiety: Funbox, konfiguracja, serwis) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Od miesiąca mam problem z internetem od Orange. Do tej pory działał bez zarzutu, śmigał aż miło, ale od jakiegoś czasu zaczyna wariować. Prędkość mam 10 Mbps, a parę razy na godzinę spadnie do zaledwie 0,4 Mbps, zostanie tak na kilka minut i znowu wróci do normalnego stanu. I tak w kółko. Gdy chce otworzyć jakąkolwiek stronę w przeglądarce, to pokazuje że jest brak połączenia i po paru sekundach strona się ładuje jakby nigdy nic. I to nie wina sprzętu, bo dwa laptopy które łączą się przez wi-fi tak mają i na telefonach to samo. Gdy pobieram coś przez np steam, to prędkość też skacze od 0 do maksimum. Zgłaszałem już to i miałem wymieniany router na nowy ale nic nie pomogło. Robiłem reset routeta, przywracanie do stanu fabrycznego, flushowanie DNS, ale dalej to samo. Pisałem do technika Orange, to mi wysłał link do tutoriala na YT z podłączaniem routera (serio!?), w salonie mnie odesłali na infolinię, na którą się nie da dodzwonić. Pomysły już mi się skończyły.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Funbox 2.0- wariujący internet

Standardowo, na początek z loginu usuń /ipv6 i pod spodem zaznzacz checkbox wymuś ipv4.
Na kablu jest tak samo ? czy tylko po wifi.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0- wariujący internet

Na kablu to samo, z tym że trochę rzadziej. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Funbox 2.0- wariujący internet

@Luis1892Pokaż statystyki DSL


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0- wariujący internet

Gdzie te statystyki dokładnie sprawdzić?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Funbox 2.0- wariujący internet

fbopl.png

Tutaj.