Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 2
  • 0

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

Na firefoxie jest dokładnie to samo z tym , że prędkość dochodzi do 1.9mb/s i spada do 700-800kb/s.

Przeskanuje komputer być może jakiś wirus jest czy jakiś robak.

Anonim

Nie dotyczy

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

@ED3K1337Nie sadze że był wirus ale może ze masz Avasta?  przeskanuj tym

 https://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes,Program,Windows,13117.html


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 2
  • 0

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

Jeśli chodzi o antywirusa to nie mam żadnego z tego powodu, że  jest mi on zbędny.

Jedyne co posiadam to ccleanera którego używam od czasu do czasu.

 

Malwarebytes wykrył coś w google chrome co mnie dziwi bardzo.

 

Jest to jakieś bardzo złośliwe oprogramowanie i możliwe, że ono powoduje te spadki prędkości ?malware.png

Anonim

Nie dotyczy

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

@ED3K1337Jak coś zostało wykryte to trzeba to usunąć bo siedzi nie tylko w Chrome ale tez w systemie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 2
  • 0

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

Usunąłem to już.

Spróbuje teraz pobrać ten plik 5gb.

 

EDIT: Niestety problem nadal występuje i spada z 2.6mb/s do 200kb 😕

Nie mam już pomysłu jak to naprawić.

Anonim

Nie dotyczy

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

@ED3K1337Możesz cofnąć zainstalowany sterownik ale obawiam się że to problem jest u ciebie na linii.  

Anonim

Nie dotyczy

Ciągłe zrywanie połączenia, utrata pakietów oraz duży ping VDSL 80mb/s orange neostrada

@ED3K1337 twoje problemy to usterka na linii, zgłoszenie wysmaż, kontakt z Orange, czat masz za darmo.

Tak na koniec, niby antywirus zbędny, ale czasem warto skan zrobić, darmową wersję zainstaluj i sprawdż, jeśli masz coś starszego niż Windows 10 to antywirus potrzebny ...