Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowod w mojej okolicy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowod w mojej okolicy

Witam wiem że można zgłosić daną ulice o to aby orange przyjrzało się i zainstalowało światłowody. Moje pytanie ile głosów musiałbym zebrać aby zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie. Ulice obok mają szybki internet ja korzystałem od 2005 roku z Orange a teraz chciałbym coś szybszego. Sąsiedzi także szukają czegoś więc.. Orange do dzieła!:p
7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod w mojej okolicy

@Daniel_97To zależy od wielu czynników mi wystarczył jeden glos ale czy będę miały podłączony to się do wiem za 2 miesiące daje 2% szansy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowod w mojej okolicy

Ja ulice dalej mam światłowody i kolejna ulica też ma.. ja moge mieć max 10Mb/s przez kabel i radiówka.. dlatego się wstrzymuje i czekam na jakąś informacje od Orange..warto przejść się do salonu czy czekać tutaj?
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod w mojej okolicy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowod w mojej okolicy

Max 10Mb/s.. i tak przez pare dobrych lat.. poprostu chce jakiejś zmiany od Orange. W rynku 80Mb/s
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod w mojej okolicy

@Daniel_97Jak chcesz zmian to zarejestruj ulice tu na forum nic nie zdziałasz.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowod w mojej okolicy

@Anonim jak się dowiedziales ze teoj glos cos wniosl do zalozenia swiatlowodu? Gdzies to mozna sprawdzic? Zapytac?
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod w mojej okolicy


Daniel_97 napisał(-a):
@vdsl2 jak się dowiedziales ze teoj glos cos wniosl do zalozenia swiatlowodu? Gdzies to mozna sprawdzic? Zapytac?

@Daniel_97Po zarejestrowaniu ulicy po dwóch dniach zadzwonił do mnie opiekun z Orange.