Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uruchomienie usług premium mimo blokad wszelakich


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Uruchomienie usług premium mimo blokad wszelakich

Witajcie Orendżowce.

 

Czy ktoś zetknął się z taką sprawą jak w temacie? Usługi blokujące premium/SMS+MMS specjalne itd. na jeden numer w abonamencie mam włączone wszystkie, jednak 2 z takich usług elektronicznych zostały na nim uruchomione: CUCKOOTH i GLAMBAR (rezygnacje na numery: 80711 i 80708) - przez co utopiłem 33,33 zł (w tym SMS aktywujący za 31 groszy, który widnieje u mnie w rozliczeniu "ponad abonament", jednak nie był taki wysyłany manualnie, więc zapewne to on był zapalnikiem, numer międzynarodowy: 753 614 0024). Pytanie właściwe brzmi: czy włączenie usług dodatkowych blokujących premium/SMS+MMS specjalne itd. nie powinien temu zapobiec? Ktoś ma podobne doświadczenia? Zablokowałem też połączenia międzynarodowe.

Dzięki i pozdrawiam

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Uruchomienie usług premium mimo blokad wszelakich

@adiman-ldz1 czy blokady faktycznie by włączone, czy w trakcie włączania? Jak były włączane, w aplikacji, czy przez konsultanta?

Zauważyłem, że przez aplikację czasami blokady włączają się dług lub status jest w trakcie włączania. Warto zawsze sprawdzić przez konsultanta na infolinii czacie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Uruchomienie usług premium mimo blokad wszelakich

Usługi włączałem z poziomu aplikacji - ale w niej widniały wszystkie jako aktywne (włączałem jakiś miesiąc temu). Dzięki za sugestię, żeby sprawdzić to z konsultantem na infolinii/czacie - jutro tak zrobię.

Anonim

Nie dotyczy

Uruchomienie usług premium mimo blokad wszelakich

Sprawdziłeś czy na koncie nie pojawiły się jakieś zmiany (będzie to widoczne w wersji na przeglądarkę w Moje sprawy. W teorii jak blokady są aktywne powinien taki SMS premium wyjść.