Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care Premium - opinie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

Orange Smart Care Premium - opinie

Tak , jestem pewny 😉 Nie są w stanie określić kiedy będą części i nie naprawi mi telefonu, tylko oferują wymianę na inny w cenie naprawy.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 135
  • 631
  • 14

Orange Smart Care Premium - opinie

Ja bym pisał odwołanie.

https://esklep.online.corpnet.pl/bw/dokumenty//20155/0/32403/a9bdca81-7d73-4720-91c0-bc040d71e0d2.pd...

Musisz sobie sprawdzic date aktywacji i odszukac odpowiedni regulamin dla oferty z tego czasu, ale ja tu nie widze zapisu o limicie kwotowym, a jedynie o propozycji modelu z podobnymi cechami głównymi.

marcin0216_0-1702915128605.png

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

Orange Smart Care Premium - opinie

Usunęli załącznik, była to odp. Na moją reklamacje napisano w niej że nie stwierdzają że nie mogą naprawić telefonu i że opóźnienie w dostawie części jest niezależne od nich i że ogólnie to trzeba czekać nie wiadomo ile (miesiącami, latami itd.), chyba że wezmę telefon w cenie naprawy czyli 1200 zł 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 135
  • 631
  • 14

Orange Smart Care Premium - opinie

To ewentualnie decyduj się na bezpłatny telefon zastępczy i czekaj aż przypłyną/przylecą części z Chin 😉

marcin0216_0-1702917313755.png

Ewentualnie idź w zaparte, że mieli to zrobić w ciągu 7 dni roboczych, skoro nie ściągnęli części w tym czasie, tzn., że prawdopodobnie było to dla nich "nieekonomiczne", a to już podstawa do wymiany na ten sam model, patrząc na wcześniejszy screen. Dopisz, że oczekujesz wskazania przyczyny celem przekazania sprawy do UOKiK. Jak ten straszak na nich nie podziała, to najwyżej zgłosisz do urzędu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Orange Smart Care Premium - opinie

To ja dodam że u mnie zmieścili się z terminem 7 dni roboczych i telefon otrzymałam w zasadzie jak nówka 😯 Wymienili w nim nie tylko obudowę, ale również szybkę i baterię 🙂