Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka - cena

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Multinagrywarka - cena

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Telewizja (etykiety: Multinagrywarka, aktywacja) - Moderator Wiktor ◄

 

Jaka jest cena multinagrywarki i czy w jakiejś z opcji jest ona bezpłatna? nie moge znaleźć jednoznacznej informacji na ten temat

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Multinagrywarka - cena

@Tob masz rację. Od 19 sierpnia 2019 r. jeżeli w czasie trwania promocji zostanie podpisana umowa na Internet z Usługą TV i Telefonem lub Orange Love Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy, to miltinagrywarka jest w cenie zawartej umowy do końca okresu, chyba że promocja zostanie odwołana.

 

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/48423/f50dfebb-41c3-435f-92f7-868205ecb417

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Multinagrywarka - cena

Wygląda na to, że multinagrywarka jest dostępna w Orange TV w cenie 10 PLN za m-c, przy czym za pierwszy miesiąc powinna być bezpłatna. Miesiąc bezpłatny jest liczony od momentu aktywacji do końca okresu rozliczeniowego. Aktywacja multinagrywarki można wykonać dekoderze lub przez aplikację Orange TV Go.

Jeżeli zostanie wykupiona usługa Orange TV Go za 4.99, to z multinagrywarki możesz korzystać również przez aplikację.

 

Edit:

Link do regulaminu: https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/48422/fc9ab3ac-466f-47d5-8a3b-a7a182532139

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - cena

nowe umowy (od któregoś tam czerwca 2019) maja na za darmo. Ja nie płace za nią. Umowa z lipca.

 

nic super ta multinagrywarka

raptem 12 kanałów można cofać do kilku dni wstecz

a większość nie ma opcji nagrywania co najwyżej - od początku obecnie już emitowany program ale tez bez opcji przewijania na reklamach 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Multinagrywarka - cena

@Tob masz rację. Od 19 sierpnia 2019 r. jeżeli w czasie trwania promocji zostanie podpisana umowa na Internet z Usługą TV i Telefonem lub Orange Love Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy, to miltinagrywarka jest w cenie zawartej umowy do końca okresu, chyba że promocja zostanie odwołana.

 

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/48423/f50dfebb-41c3-435f-92f7-868205ecb417


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - cena

Dzięki. To odhacz mój wpis jako rozwiązanie 😀


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Multinagrywarka - cena

a da sie jakoś sprawdzić to? umowe mam przedłużaną w październiku i ostatnio pokazało mi sie okno
"Aktywuj usługe w ramach posiadanego pakietu bez dodatkowych opłat" ale jak klikne żeby pokazało regulamin to już pisze że 10 pln/msc, a że z oreńcz jestem od czasu kiedy to była idea to wiem że trzeba sie upewnić 5 razy a i tak można sie naciąć
niby nic ale nawet to przewinięcie do początku to już coś jak sie przyzwyczaiłem że wcześniej miałem dysk

edit: no dobra widze "zwalniamy Państwa z opłaty technicznej za Multinagrywarkę do końca okresu, przez który będą Państwo korzystać z Oferty." zgaduje że chodzi o to że do końca trwania umowy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Multinagrywarka - cena

W takim razie, skoro udało się ustalić korzystanie z usługi, życzę wiec miłego oglądania. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Multinagrywarka - cena


@Tobnapisał(-a)

nic super ta multinagrywarka

raptem 12 kanałów można cofać do kilku dni wstecz 


Zgodnie z tą listą https://orange.binaries.pl/binaries/o/map/ak/html/migracja/b2c/tv/multinagrywarka/kanaly_OTV_multina... funkcja oglądania programów kilka dni wstecz działa na 60 kanałach jak dobrze policzyłem. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Multinagrywarka - cena

Mogło by Orange pomyśleć o dołączeniu przynajmniej aplikacji Orange TV Go do abonamentu komórkowego podobnie jak ma Play ze swoją usługą Play NOW Emotikon: Mrugający


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - cena


@Sebastian1napisał(-a)

@Tobnapisał(-a)

nic super ta multinagrywarka

raptem 12 kanałów można cofać do kilku dni wstecz 


Zgodnie z tą listą https://orange.binaries.pl/binaries/o/map/ak/html/migracja/b2c/tv/multinagrywarka/kanaly_OTV_multina... funkcja oglądania programów kilka dni wstecz działa na 60 kanałach jak dobrze policzyłem. 


Ja liczyłem ze strony uzytkownika

Skacząc po kanałach. Większość kanałów z opcja programu kilka dni wstecz to głównie kanały:

muzyczne, kanały informacyjne zagraniczne i kanały premium - filmboxy, hbo, cinemaxy.

Z kanałów w pakiecie komfortowym i optymalnym to raptem kilkanaście stacji, niecałe 20. W którymś z wątków wymieniałem je po zliczeniu z dekodera. 

Z kanałów TVP tvn Polsat żaden nie ma opcji nagrywania ani oglądania wstecz.

Jedynie tvn-y sa opcja oglądania obecnie emitowanego programu od początku zaś bez możliwości przewijania podczas reklam. 

 

nagrywanie głównie dostępne na kanałach dodatkowo płatnych sportowych zagranicznych i muzycznych. Nie ma tej opcji na żadnym kanale nc+ (Alekino,domo,kuchnia) żadnym tvn Polsat TVP. 

Od wejscia usługi w sierpniu nie doszedł żaden kanał z opcjami multinagrywarki.