Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box dla osób bez numeru


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box dla osób bez numeru

Z dniem 20.01.2020 rozpoczynamy usuwanie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box, aktywowanych w serwisie orange.pl na numerach, które nie są już objęte abonamentem (czyli nie posiada już numeru w Orange - numery na kartę dalej będą mieć też dostęp) Orange Polska. Użytkownicy takich kont utracą możliwość dalszego korzystania z usług. Prosimy o zabezpieczenie (np. skopiowanie) istotnych danych i wiadomości do dnia 19.01.2020.

Regulamin usługi MultiBox dostępny jest tutaj.

 

Powyższy komunikat zobaczy każdy użytkownik, który nie posiada już numeru w Orange.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box

Czyli prapaidowcy mogą zapomnieć o tej usłudze? A Flex?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box

Czyli karciarze dalej dyskryminowani 😞 Słabo, coraz słabiej...

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box


@ketrasaArturnapisał(-a)

Co w takim razie z numerami abonamentowymi, gdzie również jest napisany powyższy komunikat? Czy Orange do wszystkich jednakowo na MultiBox wstawiło takie komunikaty?


@ketrasaArtur , ja na stacjonarnym mam MB i ten komunikat też jest. Abonamentowych nie dotyczy mimo tego komunikatu. System tak samo z automatu wysyła smsy, że rabaty nie przysługują (szczególnie w trakcie zmian umów), a rabaty przysługują.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box

Wybaczcie, że wcześniej nie pisałem, ale nie byłem pewny odpowiedzi, więc musialem ją potwierdzić u osób odpowiedzialnych za Multibox.

 

Usuwac będziemy konta bez przypisanego numeru telefonu w jakiejkolwiek ofercie (także prepaid), czyli konta, które były założone dla jakiegoś numeru, który był, ale nie jest już numerem w sieci Orange.

Jeśli logujecie się do konta, i nadal macie w nim dostęp do numeru - nawet jeśli jest to numer prepaid, to konto pozostanie aktywne.

 

Po zalogowaniu się na konto, którego dotyczy komunikat i przejście na https://orange.pl/moj_orange będzie podobny komunikat do tego:

 

Na stronie https://www.orange.pl/moje_konta.phtml

zobaczycie też mniej więcej taki widok:

Czyli obok nazwy nie zobaczycie numeru telefonu do którego powiązane jest konto. O ile konto było powiązywane z innymi.

Wybaczcie za nieprecyzyjny komunikat.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usunięcie kont usług Skrzynka MMS i Album MMS w ramach Multi Box

Więc już dzięki @Jarek mamy dokładnie wyjaśnioną sytuację Emotikon: Mrugający