Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa 24miesiące z automatycznym przejsciem na czas nieokreslony

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Umowa 24miesiące z automatycznym przejsciem na czas nieokreslony

Chce tylko usłyszeć Potwierdzenie czy dobrze rozumiem zapis na umowie od orange. A chodzi mi o ten fragment "Po 24 miesiącach Umowa przedłuży się na czas nieokreślony z cenąz ostatniego miesiąca przed przedłużeniem.". Rozumiem to tak że jeśli podczas trwania umowy 24 miesięcznej, płaciłem miesięczny abonament w wysokości 100zł, to w momencie gdy umowa przerodzi sie z umowy 24miesiecznej na umowę z czasem  nieokreślonym to również mój miesięczny abonament wyniesie 100zł? dobrze to rozumiem czy nie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Umowa 24miesiące z automatycznym przejsciem na czas nieokreslony

@Prodo dokładnie tak umowa przechodzi na czas nieokreslony na dotychczasowych warunkach czyli również dotychczasowe kwoty abonamentu się nie zmienią

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Umowa 24miesiące z automatycznym przejsciem na czas nieokreslony

@Prodo dokładnie tak umowa przechodzi na czas nieokreslony na dotychczasowych warunkach czyli również dotychczasowe kwoty abonamentu się nie zmienią


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Umowa 24miesiące z automatycznym przejsciem na czas nieokreslony

@Prodo Jak masz w umowie taki zapis, to jak najbardziej tak będzie, jak wspomniał @Mati4.

Na pewno zmieni się czas wypowiedzenia. Zawsze musi odbyć się pełny cykl rozliczeniowy.

Ja na wszelki wypadek dopytałby się jeszcze na infolinii BOK: 510 100 100 lub na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

lub w salonie Orange:

https://www.orange.pl/view/kontakt

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Umowa 24miesiące z automatycznym przejsciem na czas nieokreslony